A 11

W dniu 12 listopada 2013 r. odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości.

A OS

W dniu 29 października 2013 roku uczniowie klas II Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie pojechali na lekcję edukacyjną do nowoczesnej, mechaniczno-biologicznej Oczyszczalni Ścieków w Zamościu.

A DEN

We wtorek obchodziliśmy aż dwie uroczystości. Dzień Edukacji Narodowej oraz Święto Patrona naszej szkoły.

A A

 Czwartek był dla trzecioklasistów dniem obfitującym w wydarzenia. Zaczęło się od spotkania poświęconego cyberprzemocy. Następnie uczniowie zostali zaproszeni do sali informatycznej, aby w ramach akcji organizowanej przez KO w Lublinie Spotkania z Tetrem Telewizji obejrzeć inscenizację Antygony Sofoklesa.

A BP2

Tradycyjnie już po raz VI Diecezjalny Duszpasterz Sportowców ks. Piotr Szeptuch we współpracy z Gimnazjum im. Jana Pawła II z okazji V rocznicy nadania gimnazjum imienia Papieża Jana Pawła II zorganizował Biegi przełajowe. 

A O

Jak co roku w przededniu Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych poddani zostali zabiegom otrzęsinowym...

 A CP

Żyjemy w świecie, w którym Internet, przestrzeń wirtualna, stała się powszechnym dobrem. Każdy praktycznie dysponuje możliwościami dostępu do sieci.

 

A VIBP

Prezentujemy wyniki VI Biegu Papieskiego, który odbył się na obiektach sportowych Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie 17 października 2013 roku.

 

A L