A 10NS

Sylwester Domina to przede wszystkim nauczyciel matematyki oraz edukacji dla bezpieczeństwa, ale...

...to także uczestnik i organizator wielu imprez rekreacyjno – sportowych na terenie naszej gminy, wychowawca rowerowych talentów, jeden z najlepszych zawodników w skoku w dal z miejsca w powiecie i reprezentant Gminy Miączyn na Igrzyskach LZS.

Z ogromną dumą i radością informujemy, że pan Domina został jednym z laureatów konkursu na Dziesięciu Najlepszych Sportowców Gminy Miączyn!

Głównymi kryteriami jakimi kierował się Zarząd Gminnej Rady Sportu przy wyborze dziesiątki najlepszych sportowców roku 2013 w Gminie Miączyn był dobrowolny udział oraz promowanie Gminy w imprezach rekreacyjno – sportowych organizowanych na terenie naszej gminy i poza nią. Następnie pod uwagę brane były wyniki oraz osiągnięcia sportowe i częstotliwość udziału w imprezach sportowych. Ostatnim bardzo ważnym kryterium była postawa osobista - wyróżnione osoby zawsze chętnie angażowały się w życie sportowe gminy i nigdy nie odmówiły jej reprezentowania.
Tak przentuje się cała Dziesiątka wyróżnionych sportowców w Gminie Miączyn w 2013 roku:

  • Katarzyna Leśniak
  • Katarzyna Marcyniuk
  • Ernest Gdula
  • Mariusz Karpiuk
  • Rafał Jachorek
  • Sylwester Domina
  • Wiktoria Bąk
  • Michał Wiater
  • Kukiełka Damian
  • Łukasz Dziwura

{gallery}10NS{/gallery}