Turniej pożarniczy

11 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież Zapobiega Pożarom". Sebastian zwyciężył.

Gmina Miączyn po raz kolejny zorganizowała w naszej szkolej eliminacje gminne turnieju pożarniczego. Do boju stanęło 18 uczniów szkół podstawowych oraz 14 uczniów gimnazjum z terenu naszej gminy. W grupie starszej zwyciężył Sebastian Swaczyna z klasy I A i tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego, który odbędzie się w Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Zamosciu. Życzymy powodzenia. Drugie miejsce zajęła Agata Bura z klasy III C, zwyciężczyni eliminiacji sprzed roku. Trzecie miejsce zajął Kacper Wołoszyn z klasy I A.

W eliminacjach brali udział również:

 • Hubert Brzozowski
 • Karol Siudyga
 • Paulina Zapora
 • Bartosz Piądło
 • Jakub Piądło
 • Szymon Wodyk
 • Grzegorz Prokop
 • Dawid Leśniak
 • Maciej Wołoszyn
 • Przemysław Kucharz
 • Wojciech Feliksiak

{gallery}ppozg{/gallery}