A CKU

Dwanaścioro uczniów z klas IIA, IIC, IIIA i IIIB z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie uczęszczających na zajęcia szkolnego koła fotograficznego wzięło udział w konkursie fotograficznym Zamość i Roztocze w obiektywie organizowanym przez CKZiU w Zamościu.

Gimnazjaliści przygotowywani przez pana Wojciecha Kapuścińskiego wysłali na konkurs 12 fotografii (wszystkie w kategorii Roztocze – roztoczańskie krajobrazy).
Ww. konkurs organizowany jest przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu i przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i (co warto podkreślić) ponadgimnazjalnych.
Do konkursu swoje prace zgłosili: Paulina Małys i Hubert Kidybiński z klasy II A, Agnieszka Hrycuniak z klasy II C, Lew Kersbergen i Paweł Buczak z klasy III A oraz Paulina Chwaluk, Emilia Ostapińska, Kamil Stańko, Małgorzata Stepowska, Patrycja Szeremeta, Bartłomiej Michaluk i Joanna Grela z klasy III B.
Paweł Buczak, uczeń klasy III A, za swoją fotografię pt. W polu w kategorii Roztocze – roztoczańskie krajobrazy, otrzymał III miejsce i nagrodę rzeczową w postaci torby fotograficznej.

Wojciech Kapuściński

{gallery}CKU{/gallery}