A LGD14

17 października w Centrum Kultury w Sitnie podczas uroczystego wręczenia nagród dla zwycięzców w konkursie fotograficznym "Ziemia Zamojska w obiektywie" III edycja uczennica klasy I B naszego Gimnazjum Katarzyna Stefanek odebrała wyróżnienie w kategorii wiekowej do 15 roku życia.

Do konkursu z naszej szkoły przystąpiły dwie uczennice - Dominika Czausz z klasy II C oraz wspomniana wcześniej Katarzyna Stefanek z klasy I B, uczestniczka zajęć Szkolnego Koła Fotograficznego prowadzonego przez pana Wojciecha Kapuścińskiego.

Podczas uroczystości wręczenia nagród otwarta została wystawa pokonkursowa wszystkich wyróżnionych i nagrodzonych fotografii, którą można oglądać w  Centrum Kultury w Sitnie.

Dziewczynom serdecznie gratulujemy zachęcając jednocześnie wszystkich uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w zajęciach fotograficznych w każdą środę na 8 godzinie lekcyjnej.

{gallery}LGD14{/gallery}