A KM

Wszyscy, którzy śledzą wydarzenia sportowe na terenie naszej gminy doskonale znają niedawną absolwentkę Gimnazjum w Miączynie Kasię Marcyniuk.

Kasia otrzymała w tym roku nominację do dziesiątki najlepszych sportowców roku 2014 z naszego regionu. Plebiscyt już od kilku lat organizuje Tygodnik Zamojski. W chwili obecnej  Kasia należy do czołowych siatkarek drugoligowego klubu sportowego TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Gra na pozycjach: przyjmująca, atakująca. Swoją karierę siatkarską rozpoczęła  juz w gimnazjum jako reprezentantka UKS PIRANIA - nauczyciel mgr Tadeusz Nowakowski. W 2011r. drużyna siatkarek z Miączyna wygrała mistrzostwa powiatu, a następnie walczyły na mistrzostwach rejonu w Tomaszowie Lubelskim. Po ukończonych meczach Kasia została poproszona o rozmowę z trenerami Stanisławem Kaniewskim i Jerzy Seneko,  którzy zaproponowali jej występy w Tomasovii, po dłuższej rozmowie zgodziła się na trenowanie w Tomaszowie Lubelskim. Jest bardzo zadowolona ze swojej decyzji, chociaż jak sama mówi nie było jej łatwo  pogodzić szkolę, codzienne treningi, mecze. Dzisiaj odpowiada że ciężką pracą na treningach bardzo dużo  osiągnęła. Już od kilku lat Kasia reprezentuje naszą gminę na wielu imprezach rekreacyjno – sportowych zdobywając dla niej wiele cennych osiągnięć sportowych. Uważam że nasze głosy na Kasię będą rekompensatą za jej sportowe zaangażowanie dla naszej gminy. Aby oddać głos na Kasię Marcyniuk wystarczy wysłać esemesa  o treści  TZW.S23 na numer 7248. Ja już wysłałem czas na Ciebie.

{gallery}KM{/gallery}