A IIIMTTS

25 stycznia 2015 roku w hali sportowej w Miączynie odbył się III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Miączyn.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Miączyn pan Ryszard Borowski. 
Przed rozpoczęciem zmagań tenisowych odbyło się spotkanie z przedstawicielami Posterunku Policji w Miączynie aspirantem Łukaszem Bartoniem oraz sierżantem sztabowym Tomaszem Bętkowskim, którzy w ramach akcji „Bądź widoczny po zmroku” przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym. Wszyscy obecni w hali sportowej w Miączynie otrzymali odblaskowe opaski. 
Dalej miała miejsce już tylko sportowa rywalizacja o zwycięstwo w określonej kategorii. Naszą szkołę reprezentowało 13 miłośników tenisa stołowego i uwaga aż....... dwie tenisistki.
W grupie - gimnazja chłopcy pierwsze miejsce zdobył Piotr Szmit, na drugiej pozycji uplasował się Kamil Małecki, trzecie miejsce przypadło Dominikowi Marcoli. Siostry Bąkówny, które reprezentowały żeńską część naszego gimnazjum rywalizowały w nieswoje grupie wiekowej i zakończyły zawody poza podium. Brawa należą się jednak wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach.
Podsumowania oraz wręczenia medali i  dyplomów dla najlepszych zawodników turnieju dokonali  Przewodniczący Rady Gminy Sylwester Domina oraz Inspektor do Spraw Sportu Jolanta Jarosiewicz.

Andrzej Kucharz


{gallery}IIIMTTS{/gallery}