A L2 15

Już po raz  drugi w tym roku uczniowie naszego gimnazjum wybrali  się  na zamojskie lodowisko położone wśród przepięknych zabytkowych kamieniczek.

Tym razem większość uczestników stanowili uczniowie z klasy sportowej. Celem łyżwiarskiej eskapady już nie była nauka jazdy na łyżwach lecz jej doskonalenie. Po  przyjeździe na miejsce w błyskawicznym tempie uczestnicy wyjazdu zamienili buty na łyżwy aby jak najdłużej przebywać na lodowej tafli. Trzeba przyznać, że uczniowie całkiem nieźle opanowali łyżwiarskie rzemiosło, choć łyżwiarskich piruetów zabrakło. Cennych rad oraz wskazówek podczas pobytu na lodowisku udzielali naszym łyżwiarzom nauczyciele wychowania fizycznego. Mimo zdarzających się upadków  wszyscy byli bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że dopisała również pogoda. Uczniowie przez prawie dwie godziny doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach, przy okazji dobrze się bawiąc i mile spędzając czas. Przed wyjazdem do szkoły  oczywiście należało odwiedzić pizzerię.  
Uczniowie naszego gimnazjum propagują różne formy spędzania wolnego czasu, jednak należy stanowczo stwierdzić, że jazda na łyżwach (co nas oczywiście nie dziwi) jest w gronie tych ulubionych. Opiekę podczas tego wyjazdu sprawowali nad naszymi uczniami: pani Jadwiga Śledź, pan Krzysztof Dzierba oraz pan Andrzej Kucharz.

Andrzej Kucharz


{gallery}L2_15{/gallery}