TPSSD

W niedzielę 19 kwietnia 2015 roku, w hali sportowej w Miączynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Miączyn Pana Sylwestra Dominy.

W siatkarskich zmaganiach o palmę zwycięstwa udział brały trzy drużyny, które reprezentowały Gminę Grabowiec, Gminę Krasnobród oraz gospodarzy turnieju Gminę  Miączyn. Po dość emocjonujących spotkaniach najlepszą okazała się drużyna z Grabowca (Mateusz Daniluk, Łukasz Michnowicz, Krzysztof Malinowski, Mateusz Małyszka, Tomasz Oleszczuk, Daniel Bednarczuk, Dominik Kordyś), drugie miejsce zajął zespół z Krasnobrodu, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Miączyna. Rywalizacja odbywała się na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair - play w jakim rozgrywane były zawody. 

Podsumowania siatkarskich zmagań oraz wręczenia pucharów oraz dyplomów dokonał Wójt Gminy Miączyn Ryszard Borowski wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Sylwestrem Dominą. Po zakończeniu siatkarskich zmagań na uczestników czekał gorący poczęstunek przygotowany przez panie kucharki z gimnazjalnej stołówki. Organizatorzy zapowiedzieli kontynuację  turnieju w przyszłym  roku.

Andrzej Kucharz

{gallery}TPSSD{/gallery}