A BC15

26 kwietnia 2015 roku w Werbkowicach odbył się XXI Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny. Uroczystego otwarcia dokonano o godzinie 10:15 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach. Na starcie nie zabrakło również uczniów  naszego gimnazjum.

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Bąk, Karolina Żabska, Adrian Koisz oraz Jakub Krasowski. Najlepiej z naszych lekkoatletów pobiegła Wiktoria Bąk, która zdobyła drugie miejsce przegrywając złoto z zawodniczką Agrosu Zamość. Piąte miejsce zajęła Karolina Żabska. Nasze panie biegły na dystansie 1200m. Bardzo dobrze zaprezentował się  Adrian Koisz, który w biegu na 1500m minimalnie przegrał miejsce na podium zajmując jak niektórzy twierdzą „najgorsze” dla sportowca czwarte miejsce. Jego partner biegowy Jakub Krasowski uplasował się na dziewiątej pozycji. Medale oraz nagrody naszym biegaczom wręczał pan Arkadiusz Bratkowski Wicemarszałek Województwa Lubelskiego oraz pan Józef Poterucha Przewodniczący WZ LZS w Lublinie.

Naszym sportowcom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.