A KFCKF

Aż trzy tysiące złotych wynosi pula nagród w konkursie fotograficznym Historia mojej małej ojczyzny!

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury Filmowej STYLOWY w Zamościu, a patronat nad konkursem sprawuje Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne.

Celem konkursu, który jest otwarty dla wszystkich fotografujących (za wyjątkiem osób związanych z organizacją konkursu i ich najbliższych), jest popularyzacja tematyki historycznej regionu Zamościa i okolicy. 

Udział w konkursie jest nieodpłatny, a wziąć w nim udział mogą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci. Przy czym każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 fotografii pojedynczych lub ułożonych w 1 zestaw.

Prace należy przesłać do dnia 31 lipca 2015 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. w postaci plików w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 72 DPI i wielkości nie mniejszej niż 2700 x 1800 pixeli.

Wszelkie wątpliwości rozwiewa regulamin zamieszczony poniżej (oraz na stronie organizatora i patrona), a o szczegóły zapytać możecie pana Kapuścińskiego.

Zachęcamy do udziału!

A KFCKF

 

REGULAMIN

Loading...