A MSwBP

We wtorek 15 września 2015r. na obiektach sportowych Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbył się szkolny bieg integracyjno – klasyfikacyjny mający na celu między innymi integrację uczniów klas pierwszych z rówieśnikami oraz  z kolegami i koleżankami z klas programowo wyższych.

Wspólne bieganie miało również na celu wyłonienie reprezentacji szkoły, która wystartuje w biegach przełajowych na szczeblu powiatowym . Uczniowie wszystkich klas mierzyli się na dystansie 800 metrów dziewczęta oraz 1000 metrów chłopcy. Biegi zostały przeprowadzone na 6 ( planowano 6 i 7) godzinie lekcyjnej. Zwycięzcy biegu     w swojej kategorii zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami.  

W kategorii dziewcząt :

1 miejsce zajęła Wiktoria Bąk z klasy 2A

2 miejsce zajęła Julia Grzeszczuk z klasy 2A

3 miejsce zajęła Paulina Bilska z klasy 1A

 

W kategorii chłopców :

1 miejsce zajął Sławomir Ulanowski z klasy 3B

2 miejsce zajął Szymon Wodyk z klasy 3B

3 miejsce zajął Adrian Koisz z klasy 2A

 

Klasyfikacja klas :

1 miejsce klasa 1A

2 miejsce klasa 2A

3 miejsce klasa 3C

4 miejsce klasa 3B

5 miejsce klasa 1C

6 miejsce klasa 2B

7 miejsce klasa 2C

8 miejsce klasa 1B

9 miejsce klasa 3A

Poniżej przedstawione zostały tabele wyników.

Ze sportowym Pozdrowieniem:

Mateusz Łyko, Elżbieta Mielnik, Tadeusz Nowakowski.

 

LISTA UCZESTNIKÓW BIEGU INTEGRACYJNEGO W KATEGORII CHŁOPCÓW

LOKATA

NAZWISKO I IMIĘ

punkty

KLASA

1

Ulanowski Sławomir

39

III B

2

Wodyk Szymon

38

III B

3

Koisz Adrian

37

II A

4

Ulanowski Konrad

36

I A

5

Praczuk Łukasz

35

III C

6

Musur Oskar

34

I A

7

Hrysiak Łukasz

33

I A

8

Jabłoński Michał

32

II B

9

Bury Marcin

31

III C

    10

Chomiak Adrian

30

III C

11

Mydlak Bartosz

29

I C

12

Duer Jakub

28

I A

13

Kozłowski Paweł

27

II A

14

Jarosiewicz Kacper

26

II A

15

Krasowski

25

II A

16

Ciastoch Jakub

24

I C

17

Pac Kamil

23

I C

18

Juniewicz Przemysław

22

III C

        19

Gronowski Eryk

21

III B

20

Praczuk Szymon

20

I A

21

Szawaryn Paweł

19

I A

22

Okoniewski Mateusz

18

I A

23

Stańko Bartłomiej

17

I A

24

Gruszecki Dawid

16

I A

25

Mulawa Mateusz

15

I A

26

Makuch Mateusz

14

I A

27

Morlewski Jakub

13

I A

28

Hulanicki Wojciech

12

I A

29

Grela Przemysław

11

I C

30

Bieleń Klaudiusz

10

II A

31

Skowyra Mikołaj

9

II A

32

Sagan Hubert

8

II A

33

Kowalski Kacper

7

II A

34

Rusinek Rafał

6

II A

35

Grądz Maciej

5

II A

36

Krupa Łukasz

4

II A

37

Marczuk Karol

3

I C

38

Kliszcz Bartłomiej

2

I C

39

Kowalczuk Krystian

1

II C

 LISTA UCZESTNIKÓW BIEGU INTEGRACYJNEGO W KATEGORII DZIEWCZĄT

LOKATA

NAZWISKO I IMIĘ

punkty

KLASA

1

Bąk Wiktoria

15

II A

2

Grzeszczuk Julia

14

II A

3

Bilska Paulina

13

I A

4

Kołdej Angelika

12

I A

5

Kościuk Justyna

11

I A

6

Woźniak Wiktoria

10

II A

7

Hołys Wiktoria

9

I A

8

Bąk Weronika

8

II A

9

Woźniak Martyna

7

I A

10

Dymańska Natalia

6

II B

11

Hawryluk Agnieszka

5

II B

12

Malec Kamila

4

II A

13

Żyła Marzena

3

I C

14

Hrysiak Sylwia

2

II C

15

Pelc Dorota

1

II C

Klasyfikacja punktowa klas:

klasa

 punkty dziewcząt

punkty chłopców

suma punktów

zajęte miejsce

1A

52

275

327

1

1B

0

0

0

8

1C

3

92

95

5

2A

51

164

215

2

2B

11

32

43

6

2C

3

1

4

7

3A

0

0

0

9

3B

0

98

98

4

3C

0

118

118

3