A BPZ1517 września na obiektach sportowych w Zamościu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Zamojskiego.

Biegi odbywały się w ramach Kalendarza Szkolnego Związku Sportowego. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie wystawiło sztafety zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Każdy zawodnik miał do pokonania ponad 1000 metrowy odcinek. Bardzo dobrze pobiegły nasze panie które w silnie obsadzonej grupie szkół gimnazjalnych zajęły trzecie miejsce. Nieco słabiej pobiegli ich koledzy którzy tym razem uplasowali się poza podium. Przypomnę, że rok temu nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce – ale tak to w sporcie bywa. Wszystkim naszym lekkoatletom za wytrwałość na trasie biegu należą się duże słowa uznania.  Życzymy dalszych sportowych sukcesów.