A A15

W ostatni czwartek listopada, podczas gdy w całych Stanach Zjednoczonych blady strach padł na wszystkie indyki nasze lokalne ptactwo i wszelka inna zwierzyna bawiła się w najlepsze!

Podczas tegorocznej zabawy andrzejkowej nasi gimnazjaliści mieli przenieść się (i nas) w czasie - za pomocą bajek, a konkretniej soundtracków z tychże. Szkoda, że nie wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania. Być może zabrakło dystansu do siebie, a być może zwyciężyły kompleksy... mówi się trudno - może następnym razem będzie lepiej! A, że może być lepiej pokazały niektóre klasy!

Na wyróżnienie zasługuje III B, choć wydaje się, że klasy drugie zdeklasowały całą resztę. Happy w wykonaniu klasy II B wypadła wspaniale zarówno pod względem wokalu jak i choreografii! Trzeba przyznać, że Minionki były fantastyczne! Niestety, klasa II C zagrała jak Barcelona... Na nic zdały się minionkowe przebrania, ładnych kilka godzin prób i mnóstwo energii i serca włożonych w przygotowania do występu. Klasa pani Mielnik była tego dnia (nie pierwszy już raz) poza zasięgiem kogokolwiek! Występ "tygrysów i spółki pani Eli" w bajkowym miksie nie pozostawił złudzeń i werdykt mógł być tylko jeden!

Gratulujemy!

Po bajkowo-muzycznych występach odbyła się tradycyjna dyskoteka andrzejkowa na której integrowali się wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły... Z ilości zdjęć oraz tego co na nich widać wynika, że zabawa była przednia! Kolejna taka okazja już za niespełna dwa miesiące podczas dyskoteki karnawałowej!