A CH16

28 stycznia 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbyła się zabawa choinkowa. 

Impreza miała na celu integrację społeczności szkolnej, kultywowanie tradycji związanych z karnawałem, wspólne spędzenie czasu oraz naukę właściwego zachowania się podczas tego typu imprez.

W tym dniu lekcje, tradycyjnie już, rozpoczęły się o godzinie 12.00 i odbyły się tylko 4, 5 i 6 godziny lekcyjne  z czwartkowego planu zajęć. Po godzinnie 15.00 rozpoczęła się dyskoteka, w trakcie której o oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy I A.

Krótko po godzinie 18-ej została przeprowadzona zabawa karnawałowa. Chętni uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali scenki, których bohaterami byli wybrani wcześniej nauczyciele. Jury, złożone z przedstawicieli wszystkich biorących udział w zabawie klas, zadecydowało że:

III miejsce należy przyznać klasie I A, która zaprezentowała fragment lekcji z udziałem pani Bożeny Stoń.

II miejsce zajęła klasa II A, która bohaterką swojej scenki uczyniła własną wychowawczynię, czyli Panią Beatę Różniatowską.

Zwyciężyła klasa II B, która zdaniem Jury idealnie odtworzyła swojego wuefistę pana Krzysztofa Dzierbę i tym samym wyprzedziła na podium dwie klasy sportowe. 

 

Wszystkie występujące klasy dostarczyły widzom wielu momentów radości. Myślę, że większość bawiła się znakomicie, a gdyby niektóre klasy potraktowały pozostałych poważnie i właściwie podeszły do tematu, byłoby z pewnością jeszcze bardziej zabawnie!

Może następnym razem...