A CKU16

Siedem uczennic z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie uczęszczających na zajęcia szkolnego koła fotograficznego zgłosiło swoje fotografie na konkurs fotograficzny Zamość i Roztocze w obiektywie organizowanym przez CKZiU w Zamościu.

Gimnazjalistki przygotowywane przez pana Wojciecha Kapuścińskiego wysłały na konkurs 8 fotografii: siedem w kategorii „Roztocze – Magiczna Kraina” oraz jedną w kategorii „Zamość – zabytki Starego Miasta“. 

Do konkursu swoje prace zgłosiły: Gabriela Kołodziej, Julia Król, i  Łucja Obst z klasy I B,  Justyna Kościuk z klasy I A, Aleksandra Traczykiewicz i Paulina Domalewska z klasy II B oraz Dorota Pelc z klasy II C.

Julia Król za fotografię "Ratusz nocą..." otrzymała wyróżnienie w kategorii Zamość – zabytki Starego Miasta, natomiast w kategorii Roztocze – Magiczna Kraina Paulina Domalewska zdobyła II miejsce za zdjęcie pt. "Serce Roztocza".

Warto podkreślić, że uczennica klasy II B Paulina Domalewska w ubiegłym roku zwyciężyła w tym konkursie - jest to więc już drugi raz Pauliny na podium. Natomiast wyróżniona Julia Król jest uczennicą klasy I, a ww. konkurs, organizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu, przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Co więcej, w tegorocznej VIII edycji na konkurs nadesłano aż 65 fotografii z wielu różnych placówek oświatowych naszego regionu.

Tym bardziej, ogromne brawa za odwagę i serdeczne gratulacje!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zgłoszonych na konkurs fotografii.

Wojciech Kapuściński