A ZRS16

Ostatni piątek czerwca od lat jest również dniem, w którym uczniowie otrzymują świadectwa... przynajmniej większość uczniów.

W tym roku było dokładnie tak samo.

Zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny. Mszę Świętą sprawował proboszcz miączyńskiej parafii ks. Piotr Szeptuch. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem (a ich rodzice - listy gratulacyjne). Wyróżnieni gimnazjaliści odebrali z rąk Pani Dyrektor Jadwigi Bratkowskiej dyplomy i nagrody. Poczet sztandarowy przekazał sztandar młodszym kolegom. Drugoklasiści pożegnali trzecioklasistów, a trzecioklasiści pożegnali się ze wszystkimi.

Zrobili to w wyjątkowy sposób, ale cały show skradł - w 100% zasłużenie - Konrad Kupiec... Konrad "pozamiatał" wszystko! Większość zgromadzonych w sali gimnastycznej początkowo długo zastanawiała się, czy to co słyszymy leci z playbacku, ale wszystko było na żywo! Konrad, życzymy Ci możliwości i czasu na rozwijanie siebie i swojej pasji, wielu sukcesów, nagranych płyt i koncertów. Będziemy trzymać za Ciebie kciuki! Powodzenia!

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, świetnej zabawy i w pełni wykorzystanego wolnego czasu! Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie i zdrowym rozsądku!

Do zobaczenia 1 września!