A IBP150916

15 września 2016r (czwartek) na siódmej godzinie lekcyjnej odbył się bieg integracyjno klasyfikacyjny dla uczniów gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie.

Głównymi celami tego biegu była integracja uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz wyłonienie najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować szkołę na powiatowych biegach sztafetowych chłopców i dziewcząt w Zamościu. Młodzież rywalizowała na dystansie 600 metrów dziewczęta oraz 1000 metrów chłopcy. Na starcie biegu zameldowały się 22 zawodniczki oraz 34 zawodników.
Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, którzy pod opieką nauczycieli wspierali głośnym dopingiem swoich kolegów i koleżanki z klasy.
Poniższa tabela przedstawia zwycięzców biegu w kategorii klas pierwszych, drugich i trzecich.

Miejsce Nazwisko i imię Klasa
Kategoria dziewcząt
1 Czuwara Wiktoria Ia
2 Bernard Patrycja Ib
3 Buczak Dominika Ib
1 Kołdej Angelika IIa
2 Bielecka Jowita IIb
3 Wróblewska Karolina IIb
1 Bąk Wiktoria IIIa
2 Grzeszczuk Julia IIIa
3 Woźniak Wiktoria IIIa
Kategoria chłopców
1 Chodacki Sebastian Ia
2 Lickiewicz Igor Ia
3 Dołgan Arkadiusz Ia
1 Ulanowski Konrad IIa
2 Hrysiak Łukasz IIa
3 Duer Jakub IIa
1 Koisz Andrian IIIa
2 Jabłoński Michał IIIb
3 Krasowski Jakub IIIa

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA BIEGU INTEGRACYJNEGO W KATEGORII CHŁOPCÓW

Lp. Nazwisko i imię Klasa Zdobyte punkty
1. Koisz Adrian III a 34
2. Musur Oskar II a 33
3. Ulanowski Konrad II a 32
4. Chodacki Sebastian I a 31
5. Jabłoński Michał III b 30
6. Lickiewicz Igor I a 29
7. Dołgan Arkadiusz I a 28
8. Hrysiak Łukasz II a 27
9. Krasowski Jakub III a 26
10. Duer Jakub II a 25
11. Nowak Łukasz II a 24
12. Kupiec Grzegorz I a 23
13. Kozłowski Paweł III a 22
14. Szawaryn Paweł II a 21
15. Hulanicki Wojciech II a 20
16. Makuch Mateusz II a 19
17. Gruszecki Dawid II a 18
18. Zieliński Bartłomiej I a 17
19. Żołnierczuk Bartłomiej I a 16
20. Morlewski Jakub II a 15
21. Kozłowski Piotr II c 14
22. Janiec Jakub III a 13
23. Sołopa Gabriel I a 12
24. Jednac Mateusz III c 11
25. Muzyczka Dawid I b 10
26. Gontarz Michał I b 9
27. Czerwiński Piotr I a 8
28. Czajka Krystian I b 7
29. Łuciak Dawid I b 6
30. Morlewski Mateusz I b 5
31. Pac Jakub I a 4
32. Błaszczuk Wiktor I b 3
33. Piądło Szymon I b 2
34. Dubel Szymon I b 1

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA BIEGU INTEGRACYJNEGO W KATEGORII DZIEWCZĄT

Lp. Nazwisko i imię Klasa Zdobyte punkty
1. Bąk Wiktoria III a 22
2. Grzeszczuk Julia III a 21
3. Czuwara Wiktoria I a 20
4. Woźniak Wiktoria III a 19
5. Kołdej Angelika II a 18
6. Bielecka Jowita II b 17
7. Wróblewska Karolina II b 16
8. Bernard Patrycja I b 15
9. Swaczyna Julita III c 14
10. Krawczuk Weronika III c 13
11. Dymańska Natalia III b 12
12. Hołys Wiktoria II c 11
13. Muzyczuk Katarzyna III c 10
14. Bilska Paulina II a 9
15. Litwińczuk Julia II a 8
16. Kawarska Małgorzata II c 7
17. Buczak Dominika I b 6
18. Hrycuniak Ilona I b 5
19. Kucharz Amelia I b 4
20. Ślepecka Amelia I b 3
21. Kliszcz Barbara I b 2
22. Żabska Patrycja I b 1

 

Klasyfikacja klas:
Chłopcy Dziewczęta
Miejsce Klasa i punkty miejsce Klasa i punkty
1 2A - 234 1 3A - 62
2 1A - 168 2 3C - 37
3 3A - 95 3 1B - 36
4 1B - 43 4 2A - 35
5 3B - 30 5 2B - 33
6 2C - 14 6 1A - 20
7 3C - 11 7 2C - 18
8 2B - 0 8 3B - 12

 

Bieg zakończył się wręczeniem nagród przez Dyrektora szkoły. W duchu sportowej rywalizacji nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy ukończyli bieg jako ostatni(Żabska Patrycja z klasy 1B oraz Dubel Szymon z klasy 1B).

Mateusz Łyko