A HTPNC2411

Uczniowie klas pierwszych gimnazjum zjechali do Starego Zamościa w jednym celu - zdobyć puchar!

Regulamin turnieju dopuszczał do gry chłopców urodzonych w roku 2003 i młodszych. Zgłosiło się sześć drużyn, które zostały rozstawione w dwóch grupach: Grupa A - Gimnazjum w Starym Zamościu, Gimnazjum w Sitańcu i Gimnazjum w Jarosławcu. Grupa B: Szkoła Podstawowa w Wierzbie, Gimnazjum w Miączynie oraz Gimnazjum w Nieliszu.
Nasi chłopcy pewnie wygrali grupę pokonując najpierw kolegów z Wierzby 12:0 (bramki: Krystian Okoniewski x6, Sebastian Chodacki x2, Dawid Muzyczka x2, Bartłomiej Zieliński, Michał Gontarz), a następnie w drugim meczu grupowym nie dali szans uczniom z Gimnazjum w Nieliszu wygrywając 7:0 (bramki: Krystian Okoniewski x4, Sebastian Chodacki x2, Dawid Muzyczka). W Półfinale, w meczu z drugą drużyną z grupy A znów nie pozostawiliśmy wątpliwości kto jest lepszy na boisku. Mecz Gimnazjum Miączyn - Gimnazjum Sitaniec 7:1 (bramki: Krystian Okoniewski x4, Dawid Muzyczka x2, Bartłomiej Zieliński)
W finale przyszło nam grać z gospodarzami turnieju. Niestety tym razem nie udało się wygrać. Gimnazjaliści ze Starego Zamościa pewnie pokonali zespół z Miączyna 3:0 zdobywając tym samym Puchar Dyrektora Gimnazjum w Starym Zamościu. Nam pozostało cieszyć sie z wysokiego drugiego miejsca. Królem strzelców Turnieju został grający w naszej drużynie Krystian Okoniewski zdobywca 14 bramek!


Klasyfikacja końcowa Turnieju:
1 miejsce - Gimnazjum w Starym Zamościu
2 miejsce -Gimnazjum w Miączynie
3 miejsce - Szkoła podstawowa w Wierzbie
4 miejsce - Gimnazjum w Sitańcu
5 miejsce - Gimnazjum w Jarosławcu
6 miejsce - Gimnazjum w Nieliszu

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie reprezentowali:
1. Chodacki Sebastian - klasa 1A
2. Lickiewicz Igor - klasa 1A
3. Muzyczka Dawid - klasa 1B
4. Gontarz Michał - klasa 1B
5. Bidiuk Adrian - klasa 1B
6. Zieliński Bartłomiej - klasa 1B
7. Okoniewski Krystian - Szkoła Podstawowa w Miączynie
8. Bielecki Adrian - Szkoła Podstawowa w Miączynie

Mateusz Łyko