A CH2017

Od lat w ostatni czwartek przed Balem Gimnazjalnym organizowana jest w naszej szkole zabawa karnawałowa, która tradycyjnie wzbogacona jest o specjalną atrakcję.

W tym roku główmną atrakcją towarzyszącą dyskotece miał być turniej Mannequine Challenge. Atrakcję wygrała klasa IIA, która tego dnia nie raz "musiała" odbierać główną nagrodę. Drugie miejsce zajęła klasa IA, a trzecie IIIA.
Poza podium znaleźli się IB na miejscu IV, IIIB na miejscu V, IIIC na VI, na VII IIB i na VIII IIC.
Wszystkim gratulujemy udziału w zabawie i nakręcenia naprawdę bardzo fajnych filmików. (A my teraz czekamy czy wyszło coś z naszego szkolnego "na szybko" nakręconego Mannequine Challenge - stay tuned - jak to mawiają ;)

Podczas liczenia głosów przez specjalne Jury wuefiści oraz Przewodniczący Rady Gminy pan Sylwester Domina dokonali wręczenia dyplomów, medali oraz nagród zwycięzcom Międzyszkolnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Miączyn Pana Sylwestra Dominy. Klasa II A zwyciężyła zarówno w grupie dziewcząt, jak i chłopców. Ponadto najlepszym zawodnikiem wybrany został Dawid Gruszecki, a zawodniczką Justyna Kościuk (oboje z klasy IIA). Najlepszą bramkarką turnieju została Kamila Malec z IIIA, a najlepszym bramkarzem Mariusz Hulanicki z IIIC.