A ppoz

27 lutego w naszej szkole został rozegrany Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W eliminacjach wzięły udział również szkoły podstawowe z naszej gminy. Zwyciężcy będą reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych w Zamościu.

Do turnieju przystąpiło 4 uczniów naszego gimnazjum oraz uczniowie ze szkół podstawowych z naszej gminy. Konkurs rozgrywany był na nowych zasadach. W grupie starszej brali udział uczniowie gimnazjum oraz uczniowie klas VII ze szkół podstawowych. Natomiast w grupie młodszej brali udział uczniowie klas IV – VI ze szkół podstawowych.

            Organizatorem była Gmina Miączyn a sędzią główną był pan Jarosław Stoń – osoba odpowiedzialna za organizację tego turnieju.      

            Wyniki klasyfikacji końcowej:

Grupa starsza

  1. Michał Lickiewicz – SP Kotlice
  2. Robert Kościuk – SP Niewirków
  3. Maja Janeczko – SP Gdeszyn

Grupa młodsza

  1. Kamil Muzyczuk – SP Niewirków
  2. Błażej Kowalczuk – SP Niewirków
  3. Patrycja Buczak – SP Zawalów

Życzymy powodzenia na kolejnych etapach eliminacji.