Do naszej szkoły uczęszcza obecie 182 uczniów.


 Liczba uczniów w poszczególnych latach:

  • 2013/2014        - 183
  • 2012/2013        - 200
  • 2011/2012        - 217
  • 2010/2011        - 238
  • 2009/2010        - 266
  • 2008/2009        - 290
  • 2007/2008        - 286
  • 2006/2007        - 276
  • 2005/2006        - 281
  • 2004/2005        - 300
  • 2003/2004        - 313
  • 2002/2003        - 309
  • 2001/2002        - 283
  • 2000/2001        - 186
  • 1999/2000        - 97

Wychowawca: pan mgr Mateusz Łyko

Numer sali: 11

Numer szatni: 11

Uczniowie:

  1. Bilska Paulina
  2. Duer Jakub
  3. Gruszecki Dawid
  4. Hrysiak Łukasz
  5. Hulanicki Wojciech
  6. Kliszcz Daria
  7. Kołdej Angelika
  8. Kościuk Justyna
  9. Litwińczuk Julia
  10. Makuch Mateusz
  11. Małecka Diana
  12. Morlewski Jakub
  13. Mulawa Mateusz
  14. Musur Oskar
  15. Muzyczka Michał
  16. Nował Łukasz
  17. Okoniewski Mateusz
  18. Praczuk Natalia
  19. Praczuk Szymon
  20. Stańko bartłomiej
  21. Szawaryn Paweł
  22. Ulanowski Konrad
  23. Woźniak Martyna

Wychowawca: pani mgr Patrycja Kwiatkowska

Klasa sportowa

Numer sali: 11

Numer szatni: 2

Uczniowie:

Bilska Paulina

Duer Jakub

Gruszecki Dawid

Hołys Wiktoria

Hrysiak Łukasz

Hulanicki Wojciech

Kołdej Angelika

Kościuk Justyna

Litwińczuk Julia

Makuch Mateusz

Małecka Diana

Morlewski Jakub

Mulawa Mateusz

Musur Oskar

Nowak Łukasz

Okoniewski Mateusz

Praczuk Natalia

Praczuk Szymon

Stańko Bartłomiej

Szawaryn Paweł

Ulanowski Konrad

Woźniak Martyna

Wychowawca:pani mgr Ewa Kurpisz

Numer sali: 6

Numer szatni: 1

Uczniowie:

Buczak Damian Marcin

  1. Chomiak Patryk
  2. Ciastoch Jakub
  3. Delenda Krystian
  4. Dudek Kamil
  5. Falatus Martyna
  6. Grela Przemysław
  7. Kaczoruk Grzegorz
  8. Kapusta Maciej
  9. Kawarska Małgorzata
  10. Kliszcz bartłomiej
  11. Kozłowski Piotr
  12. Krawczuk Kamil
  13. Krawiec Wojciech
  14. Marczuk karol
  15. Mydlak Bartosz
  16. Pac Kamil
  17. Żyła Marzena

Wychowawca: pani mgr Elżbieta Mielnik

Numer sali: 10

Numer szatni: 10

Uczniowie:

Bąk Przemysław

Bożek Adam Kamil

Czerwińska Anita Maria

Furmańczuk Kamil Przemysław

Gronowski Wiktor

Hrysiak Sylwia

Hulanicki Mariusz

Jednac Mateusz

Juś Michał

Kaczoruk Jolanta

Kowalczuk Krystian Jakub

Krawczuk Weronika

Litwińczuk Kinga

Litwińczuk Wiktoria Martyna

Muzyczka Małgorzata

Muzyczuk Katarzyna

Pawłowska Kinga

Pelc Dorota

Saputa Klaudiusz Eryk

Szajner Paweł

Swaczyna Damian

Swaczyna Julita

Wychowawca: pani mgr Bożena Stoń

Numer sali: 17

Numer szatni: 5

Uczniowie:

Bielecka Jowita Martyna

Czajka Krystian

Drozd Oliwia

Dudek Martyna Dagmara

Ferenszkiewicz Szymon

Gruszecka Martyna

Kołodziej Gabriela

Król Julia Wiktoria

Krygiel Adam Andrzej

Loba Daniel Stanisław

Malec Marcin

Nowosad Mateusz

Obst Łucja

Polczak Damian

Pyś Grzegorz Tomasz

Róg Zuzanna

Traczykiewicz Wiktoria

Wróblewska Karolina

Zawadzka Emilia

Wychowawca: pani mgr Bożena Stoń

Numer sali: 17

Numer szatni: 9

Uczniowie:

  1. Bielecka Jowita
  2. Czajka Krystian
  3. Drozd Oliwia
  4. Dudek Martyna
  5. Ferenszkiewicz Szymon
  6. Gruszecka Martyna
  7. Hołys Wiktoria
  8. Kołodziej Gabriela
  9. Król Julia
  10. Krygiel Adam
  11. Malec Marcin
  12. Obst Łucja
  13. Pisarczyk Klaudia
  14. Polczak Damian
  15. Pyś Grzegorz
  16. Róg Zuzanna
  17. Traczykiewicz Wiktoria
  18. Wróblewska Karolina
  19. Zawadzka Emilia

Wychowawca: pani mgr Krystyna Kwiatkowska 

Numer sali: 7

Numer szatni: 5

Uczniowie:

  1. Antoszek Katarzyna
  2. Barnard Patrycja
  3. Bidiuk Adrian
  4. Błaszczuk Wiktor
  5. Buczak Dominika
  6. Długosz Kacper
  7. Dubel Szymon
  8. Gontarz Michał
  9. Hrycuniak Ilona
  10. Jakubowska Anna
  11. Kliszcz Barbara
  12. Kołtun Anna
  13. Kucharz Amelia
  14. Łuciak Dawid
  15. Morlewski Mateusz
  16. Muzyczka Dawid
  17. Pankiewicz Wiktoria
  18. Piądło Szymon
  19. Saputa Martyna
  20. Szajner Aleksandra
  21. Ślepecka Amelia
  22. Wąsowicz Łukasz
  23. Zieliński Bartrłomiej
  24. Żabska Patrycja

Wychowawca: pani mgr Barbara Giera

Numer sali: 16

Numer szatni: 2

Uczniowie:

  1. Bielecki Damian
  2. Chodacki Sebastian
  3. Czerwiński Piotr
  4. Czuwara Wiktoria
  5. Dołgan Arkadiusz
  6. Jarosiewicz Oliwia
  7. Krupa Łukasz
  8. Krupa Marcin
  9. Kupiec Grzegorz
  10. Liskiewicz Igor
  11. Loba Daniel
  12. Mikuła Julia
  13. Nowosad Adrian
  14. Nowosad Mateusz
  15. Oleszczak Kamil
  16. Pac Jakub
  17. Polczak Adrian
  18. Sołopa Gabriel
  19. Woźniak Ewelina
  20. Załoga Martyna
  21. Załoga Natalia
  22. Żołnierczuk Bartłomiej