Zajęcia dodatkowe dla klas drugich /2015-2016/:

  • Język polski - /E. Mielnik/ - zajęcia wyrównawcze: wtorek 8h, piatek 7h;
  • Historia - /B. Stoń/ - zajęcia wyrównawcze: poniedziałek 8h;
  • J. rosyjski - /M. Orzechowska/ - zajęcia wyrównawcze: wtorek 8h;
  • Chemia - /P. Kwiatkowska/ - zajęcia wyrównawcze: czwartek 8h;
  • Matematyka - /B. Rózniatowska/ - zajęcia wyrównawcze: wtorek 7h środa 8h;
  • J. angielski - /W. Kapuściński/ - zajęcia wyrównawcze: poniedziałek 8h, czwartek 8h;
  • J. angielski - /B. Leluch/ - zajęcia dodatkowe: czwartek 8h;
  • Informatyka - /M. Bartnik/ - zajęcia dodatkowe: poniedziałek 8h, piatek 7h;
  • Fizyka - /M. Mielnik/ - zajęcia wyrównawcze: środa 8h;
  • Bilogia - /E. Kurpisz/ - zajęcia wyrównawcze: czwartek 8h;
  • Geografia - /B. Giera/ - zajęcia wyrównawcze: wtorek 7h, piatek 7h;
  • Pedagog - /R. Biernacka/ - konsultacje z uczniami i rodzicami: czwartek 7h, piatek 7h;
  • Świetlica - /A. Romańska/ - zajęcia warsztatowe w świetlicy: poniedziałek6h i środa  7h;
  • Świetlica - /J. Cymborska/ - zajęcia plastyczne: wtorek 8h, środa 8h;
  • Religia - /R. Karaś/ - zajęcia pastoralno-liturgiczne: wtorek 8h;
  • Biblioteka - /M. Kaniowska/ - korzystanie z księgozbioru, komputerów, drukarki ksero: czwartek 7h, piatek 7h;
  • Wychowanie fizyczne - /T. Nowakowski/ - zajęcia rekreacyjno-sportowe: wtorek 8h, środa 8h;
  • Muzyka - /K. Chilewicz/ - zajęcia muzyczne: poniedziałek 7:30, wtorek 16.00;
  • Logopeda - /S. Żeromska-Siwczuk/ - zajęcia logopedyczne: poniedziałek 8h /raz w miesiącu/;
  • Koło fotograficzne - /W. Kapuściński/: doraźnie wg potrzeb.

 Zajęcia dodatkowe dla klas trzecich /2015 -2016/:

  • Język polski - /K. Kwiatkowska/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: czwartek 7h, piątek 7h;
  • Historia - /B. Stoń/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: wtorek 8h;
  • J. rosyjski - /M. Orzechowska/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: poniedziałek 8h;
  • Chemia - /P. Kwiatkowska/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: czwartek 7h;
  • Matematyka - /A. Błaszczyńska/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: poniedziałek 8h, środa 8h;
  • J. angielski/B. Leluch/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: piątek7h;
  • Fizyka - /M. Mielnik/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: piątek 7h;
  • Bilogia - /E. Kurpisz/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: wtorek 8h, czwartek 8h;
  • Geografia - /B. Giera/ - zajęcia przygotowujące do egzaminu: wtorek 8hpiątek 7h;
  • Informatyka - /M. Bartnik/ - zajęcia dodatkowe: poniedziałek 8h, piątek 7h;
  • Wos - /M. Bartnik/ - zajeia dodatkowe: środa 8h;
  • Pedagog - /R. Biernacka/ - konsultacje z uczniami i rodzicami: czwartek 7h, piatek 7h;
  • Świetlica - /A. Romańska/ - zajęcia warsztatowe w świetlicy: poniedziałek 6h, środa 7h;
  • Świetlica - /J. Cymborska/ - zajęcia plastyczne: wtorek 8hśroda 8h;
  • Religia - /R. Karaś/ - zajęcia pastoralno-liturgiczne: wtorek 8h;
  • Biblioteka - /M. Kaniowska/ - korzystanie z księgozbioru, komputerów, drukarki ksero: czwartek 7h, piatek 7h;
  • Wychowanie fizyczne - /T. Nowakowski/ - zajęcia rekreacyjno-sportowe: wtorek 8h, środa 8h;
  • Muzyka - /K. Chilewicz/ - zajęcia muzyczne: poniedziałek 7:30, wtorek 16.00;
  • Logopeda - /S. Żeromska-Siwczuk/ - zajęcia logopedyczne: poniedziałek 8h /raz w miesiącu/;
  • Koło fotograficzne - /W. Kapuściński/: doraźnie wg potrzeb.

Zajęcia dodatkowe dla klas pierwszych /2015-2016/:

  • Język polski - /M. Potocka/ - zajęcia wyrównawcze: wtorek 8h, środa 8h;
  • Historia - /B. Stoń/ - zajęcia wyrównawcze: poniedziałek 8h;
  • J. rosyjski - /M. Orzechowska/ - zajęcia wyrównawcze: czwartek 8h;
  • Chemia - /P. Kwiatkowska/ - zajęcia wyrównawcze: czwartek 8h;
  • Matematyka - /S. Domina/ - zajęcia wyrównawcze: poniedziałek 8h, czwartek 8h;
  • J. angielski - /W Kapuściński/ - zajęcia wyrównawcze: poniedziałek 8h, czwartek 8h;
  • Fizyka - /M. Mielnik/ - zajęcia wyrównawcze: środa 8h;
  • Biologia - /E. Kurpisz/ - zajęcia wyrównawcze: czwartek 8h;
  • Geografia - /B. Giera/ - zajęcia wyrównawcze: wtorek 8h, piatek 8h;
  • Informatyka - /S. Domina/ - zajęcia dodatkowe: środa 8h;
  • Pedagog - /R. Biernacka/ - konsultacje z uczniami i rodzicami: czwartek 8h, piatek 7h;
  • Świetlica - /A. Romańska/ - zajęcia warsztatowe w świetlicy: poniedziałek 6h, środa 7h;
  • Świetlica - /J. Cymborska/ - zajęcia plastyczne: wtorek 8h, środa 8h;
  • Religia - /R. Karaś/ - zajęcia pastoralno-liturgiczne: wtorek 8h;
  • Biblioteka - /M. Kaniowska/ - korzystanie z księgozbioru, komputerów, drukarki ksero: czwartek 7h, piątek 7h;
  • Muzyka - /K. Chilewicz/ - zajęcia muzyczne: poniedziałek 7:30, wtorek 16.00/;
  • Logopeda - /S. Żeromska-Siwczuk/ - zajęcia logopedyczne: poniedziałek 8h /raz w miesiącu/;
  • Koło fotograficzne - /W. Kapuściński/: doraźnie wg potrzeb.