A den

A roz

3 września Gimnazjum im. Jana Pawła II rozpoczęło ostatni etap swojego bytu. Pani Jadwiga Bratkowska - dyrektor gimnazjum -  powitała uczniów po wakacjach. Słowom nie było końca ...

A LO

W piątek 08 czerwca 2018r. grupa uczniów realizujących projekt „Poznać, doświadczyć, rozumieć” z biologii przygotowała degustację naturalnych, zdrowych napojów owocowo- warzywnych nazwanych przez nas „Letnie orzeźwienie”.

A biegi

"Biegamy dla Niepodległej", pod takim hasłem uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II biegali na obiektach sportowych w Miączynie. Gimnazjaliści biegali odpowiednio na 400 metrów dziewczęta i na 800 metrów chłopcy. W kategorii dziewcząt wygrała uczennica klasy 3A Wiktoria Czuwara, druga była Patrycja Bernard z 3B, a trzecia Dominika Buczak z 3B. W kategorii Chłopców bezkonkurencyjny był Adrian Bidiuk z klasy 3B przed Igorem Lickiewiczem i Sebastianem Chodackim z klasy 3A.

A ZRS1718

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

A nakretki

W roku szkolnym 2017/2018 w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie ruszyła kolejna edycja akcji pod nazwą „Zbieraj nakrętki, pomóż Hospicjum Santa Galla”.

A czytanie

W dniu 07 września 2018 roku uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie przystąpili do 7. edycji Narodowego Czytania 2018. Podczas tegorocznej edycji  czytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego.

Głównym celem była promocja czytelnictwa, jak również uczczenie jubileuszu  100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

A ZAK18

Jak co roku, w czerwcu, uczniowie naszego Gimnazjum wyjechali na kilkudniową wycieczkę... Jak to było?

A MM18

W dniu 18 maja 2018r. (piątek) w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbył się finał konkursu matematycznego „Maraton Matematyczny”. W konkursie uczestniczyło 61 uczniów klas VII i II gimnazjum. Byli to uczniowie z Tomaszowa Lubelskiego, Kalinowic, Żdanowa, Miączyna oraz zamojskie szkoły: SP Nr 7, SP Nr 10. Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice klasy IIB: Patrycja Bernard i Anna Kołtun pod opieką p. Mateusza Łyko.