A BRDP

9 maja 2018 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu drogowego w Zamościu odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 

Konkurencja była podzielona na dwie grupy:

  • Grupa I /młodsza/
  • Grupa II /starsza/

W grupie II zostały połączone siły Szkoły Podstawowej w Miączynie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie.

Nasza drużyna zajęła I miejsce w swojej kategorii. 

Mistrzowie Powiatu Zamojskiego /grupa II/: Adrian Bidiuk, Natalia Michaluk i Klaudia Makuch. Adrian Bidiuk został indywidualnym Mistrzem Powiatu w grupie II.

A ZTIT

Patrycja Bernard, Amelia Ślepecka oraz Łukasz Wąsowicz z klasy IIIB wzięli udział w szóstej edycji turnieju szkół podstawowych i gimnazjów „Zamość – the Ideal Town”, która przeprowadzona została 8 marca 2019 roku w ZSP nr 3 w Zamościu.

A kulig

W dniu  25 stycznia 2013 r. 17 - osobowa grupa uczniów naszej szkoły wybrała się na kulig wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Miączynie.

Celem ww. wyjazdu była integracja uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, umiejętność organizacji wolnego czasu, zachęcanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, umiejętność współdziałania w grupie oraz poznanie zasad bhp podczas zabaw na śniegu.

A IDW19

21 marca 2019 roku w naszym gimnazjum odbyły się obchody Dnia Wiosny tradycyjnie połączone z Dniem Samorządności.

A BAL19 MG 1833

Trudno w to uwierzyć, ale za nami ostatni bal gimnazjalny w historii Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie...

A lod19 IMG 0680

Uczniowie klas trzecich Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie dnia 16.01.2019r brali udział w zajęciach na lodowisku w Zamościu.

A RP IMG 0373

W sobotę 09 marca pięciu uczniów uczęszczających na zajęcia dodatkowe z biologii wraz z panią Ewą Kurpisz wzięli udział w rajdzie pieszym Wzgórzami Roztocza organizowanym przez zamojski PTTK.

A gorgrosza

W dniach od 26 listopada 2018 r. do 2 stycznia 2019 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA".

Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, której organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Pomoc kierowana jest do różnych form opieki zastępczej- instytucjonalnej (jak domy dziecka) czy rodzinnej (jak rodziny zastępcze), gdzie dzieciaki z pomocą mądrych opiekunów mogą odzyskiwać radość, wiarę w siebie i dorosłych oraz bezpiecznie marzyć o przyszłości.

A debata

28 listopada 2018 roku odbyła się debata uczniowska na temat: Andrzejkowe tradycje regionalne. Uczestniczyli w niej uczniowie klas III naszego gimnazjum oraz Pani Krystyna Trochimowicz, Pani Dyrektor Jadwiga Bratkowska i Pani Patrycja Szot – zastępca opiekuna samorządu uczniowskiego.