A kresowy

Uczniowie klas trzecich Gimnazjum im. Jana  Pawła II w Miączynie wzięli udział  w spotkaniu zatytułowanym „ludzie i konie na Kresach”. Spotkanie odbyło się W zajeździe o nazwie „Kresowy Zaścianek” w Horyszowie. Tematem spotkania była historia konia arabskiego na terenach Lubelszczyzny.

A biegi

"Biegamy dla Niepodległej", pod takim hasłem uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II biegali na obiektach sportowych w Miączynie. Gimnazjaliści biegali odpowiednio na 400 metrów dziewczęta i na 800 metrów chłopcy. W kategorii dziewcząt wygrała uczennica klasy 3A Wiktoria Czuwara, druga była Patrycja Bernard z 3B, a trzecia Dominika Buczak z 3B. W kategorii Chłopców bezkonkurencyjny był Adrian Bidiuk z klasy 3B przed Igorem Lickiewiczem i Sebastianem Chodackim z klasy 3A.

A ZRS1718

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

A 11

W dniu 9 listopada 2018 roku odbyła się uroczystość poświęcona 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście: p. Ryszard Borowski - Wójt Gminy Miączyn, p. Krzysztof Kaczoruk - Radny Powiatu Zamojskiego, pracownicy gabinetu stomatologicznego - dr Grzegorz Zwolak z asystentką p. Dominiką Tylec, przedstawiciele rodziców - p. Ewa Gontarz - przewodnicząca Rady Rodziców, p.  Irena Hrycuniak, p. Iwona Lickiewicz, p. Magdalena Sołopa, nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły oraz wszyscy uczniowie.

A czytanie

W dniu 07 września 2018 roku uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie przystąpili do 7. edycji Narodowego Czytania 2018. Podczas tegorocznej edycji  czytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego.

Głównym celem była promocja czytelnictwa, jak również uczczenie jubileuszu  100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

A ZAK18

Jak co roku, w czerwcu, uczniowie naszego Gimnazjum wyjechali na kilkudniową wycieczkę... Jak to było?

A den

W dniu 12 października 2018 roku w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbyła się uroczysta akademia poświęcona obchodom Dnia Edukacji Narodowej oraz Dnia Patrona.

W związku z obchodami Dnia Patrona, jak też z przypadającą w tym roku 40- tą rocznicą wyboru Karola Wojtyły na papieża wyeksponowano nagradzane w ubiegłych latach prace uczniów naszego gimnazjum.

A roz

3 września Gimnazjum im. Jana Pawła II rozpoczęło ostatni etap swojego bytu. Pani Jadwiga Bratkowska - dyrektor gimnazjum -  powitała uczniów po wakacjach. Słowom nie było końca ...

A LO

W piątek 08 czerwca 2018r. grupa uczniów realizujących projekt „Poznać, doświadczyć, rozumieć” z biologii przygotowała degustację naturalnych, zdrowych napojów owocowo- warzywnych nazwanych przez nas „Letnie orzeźwienie”.