Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, wraz z rodzicami, na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, które odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 22 czerwca o godzinie 8:00 w szkolnej świetlicy w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie.

Dojazd autobusów bez zmian, czyli tak, jak w każdy zwykły dzień roboczy.

Zapraszamy!

A VIGRT

W dniu 30 maja 2018 r. odbył się VI Gminny Rowerowy Rajd Trzeźwości pod hasłem Dla Niepodległej. W rajdzie brali udział uczniowie gimnazjum, szkół podstawowych z terenu Gminy Miączyn, ich rodzice oraz nauczyciele – w sumie ponad 350 rowerzystów.

A brdw

Mistrzowie powiatu zamojskiego w składzie: Łukasz Hrysiak, Mateusz Makuch oraz Adrian Bidiuk wzięli udział w eliminacjach wojewódzkich i zajęli 4. miejsce w województwie lubelskim na 18 drużyn. Dodatkowo Łukasz Hrysiak  zostal wybrany najlepszym zawodnikiem województwa lubelskiego w BRD.

A MM18

W dniu 18 maja 2018r. (piątek) w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbył się finał konkursu matematycznego „Maraton Matematyczny”. W konkursie uczestniczyło 61 uczniów klas VII i II gimnazjum. Byli to uczniowie z Tomaszowa Lubelskiego, Kalinowic, Żdanowa, Miączyna oraz zamojskie szkoły: SP Nr 7, SP Nr 10. Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice klasy IIB: Patrycja Bernard i Anna Kołtun pod opieką p. Mateusza Łyko.

Kilometrydobra Res

W dniach od 1 marca 2018r. do 28 maja 2018 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „KILOMETRY DOBRA" prowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

A JP2

 28 marca 2018 r. w Kościele św. Michała Archanioła w Miączynie uczniowie klas II Gimnazjum im. Jana Pawła II zaprezentowali montaż słowno – muzyczny upamiętniający 13- tą rocznicę śmierci Jana Pawła II.

A PN18MC

7 czerwca 2018 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie odbył się MECZ CHARYTATYWNY PIŁKI SIATKOWEJ NAUCZYCIELE - UCZNIOWIE pod hasłem „WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH”.
Uczniowie naszego gimnazjum włączyli się w II ETAP PROGRAMU „POLA NADZIEI 2018”.

A BTL240518

24 maja 2018 roku grupa złożona z 37 uczniów klas II i III naszego gimnazjum udała się do Bełżca i Tomaszowa Lubelskiego. Kierownikiem wycieczki była pani Monika Potocka, zaś funkcję opiekunów pełnili: pani Małgorzata Kaniowska, pani Alicja Błaszczyńska oraz ks. Ryszard Ostasz.

A brd

12 maja 2018 roku w Grabowcu uczniowie w składzie: Mateusz Makuch, Łukasz Hrysiak i Adrian Bidiuk zostali Mistrzami Powiatu Zamojskiego w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To juz trzeci z rzędu turniej, gdzie Mistrzami Powiatu Zamojskiego zostają nasi uczniowie. Dla Adriana to jest debiut, natomiast Łukasz i Mateusz trzeci raz nie dali szans innym drużynom.