Wyniki VI Biegu Papieskiego

 

Prezentujemy wyniki VI Biegu Papieskiego, który odbył się na obiektach sportowych Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie 17 października 2013 roku.

I. Przedszkolaki, klasa „O” dziewczęta 150 m 
1. Aleksandra Gałka Szkoła Podstawowa Miączyn
2. Wiktoria Luchowska Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Martyna Hrysiak Szkoła Podstawowa Miączyn

II. Przedszkolaki, klasa „O” chłopcy 150 m
1. Wiktor Gontarz Szkoła Podstawowa Miączyn
2. Jakub Znaniecki Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Oskar Gazda Szkoła Podstawowa Miączyn

III. Szkoła Podstawowa klasa I dziewczęta 300 m
1. Oliwia Gruszecka Szkoła Podstawowa Miączyn
2. Aleksandra Sołopa Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Aleksandra Puzio Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Klaudia Gruszecka Szkoła Podstawowa Miączyn
5. Amelia Huda Szkoła Podstawowa Miączyn
6. Martyna Janeczko Szkoła Podstawowa Miączyn

IV. Szkoła Podstawowa klasa I chłopcy 300 m
1. Mateusz Zieliński Szkoła Podstawowa Miączyn
2. Mateusz Chodacki Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Filip Gęśla Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Sebastian Gruszecki Szkoła Podstawowa Miączyn
5. Oliwier Serafin Szkoła Podstawowa Miączyn
6. Błażej Pieczykolan Szkoła Podstawowa Miączyn
7. Łukasz Polczak Szkoła Podstawowa Miączyn

V. Szkoła Podstawowa klasa II dziewczęta 300 m
1. Martyna Seńko Szkoła Podstawowa Płoskie
2. Martyna Winiarska Szkoła Podstawowa Płoskie
3. Samanta Walczuk Szkoła Podstawowa nr 7 Zamość
4. Karolina Muzyczuk Szkoła Podstawowa Niewirków
5. Martyna Zinkiewicz Szkoła Podstawowa Płoskie
6. Klaudia Oleszczak Szkoła Podstawowa Miączyn
7. Magdalena Czerwińska Szkoła Podstawowa Miączyn
8. Emilia Hawro Szkoła Podstawowa Miączyn
9. Patrycja Gęśla Szkoła Podstawowa Miączyn
10. Wiktoria Łukaszczyk Szkoła Podstawowa Miączyn
11. Wiktoria Gazda Szkoła Podstawowa Miączyn
12. Monika Bielecka Szkoła Podstawowa Miączyn
13. Klaudia Szatraj Szkoła Podstawowa Miączyn
14. Julia Gałka Szkoła Podstawowa Miączyn
15. Aleksandra Jakubowska Szkoła Podstawowa Miączyn

VI. Szkoła Podstawowa klasa II chłopcy 300 m
1. Krystian Okoniewski Szkoła Podstawowa Miączyn
2. Brajan Dudek Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Kacper Gruszecki Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Błażej Kowalczuk Szkoła Podstawowa Niewirków
5. Patryk Bidiuk Szkoła Podstawowa Miączyn
6. Dominik Błaszczuk Szkoła Podstawowa Miączyn
7. Kacper Wasąg Szkoła Podstawowa Miączyn
8. Kacper Dołgan Szkoła Podstawowa Miączyn
9. Bartłomiej Bidiuk Szkoła Podstawowa Miączyn
10. Kamil Znaniecki Szkoła Podstawowa Miączyn
11. Jakub Pelc Szkoła Podstawowa Miączyn
12. Kacper Fik Szkoła Podstawowa Miączyn
13. Kamil Gruszecki Szkoła Podstawowa Miączyn
14. Daniel Chodak Szkoła Podstawowa Miączyn
15. Adrian Mientkiewicz Szkoła Podstawowa Miączyn
16. Patryk Zwoliński Szkoła Podstawowa Miączyn
17. Rafał Czerwiński Szkoła Podstawowa Miączyn

VII. Szkoła Podstawowa klasa III dziewczęta 300 m
1. Maja Lickiewicz Szkoła Podstawowa Miączyn
2. Oliwia Zochniak Szkoła Podstawowa Płoskie
3. Klaudia Makuch Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Gabriela Delenda Szkoła Podstawowa Kotlice
5. Paulina Markowska Szkoła Podstawowa nr 6 Zamość
6. Weronika Chodacka Szkoła Podstawowa Miączyn
7. Karolina Błaszczuk Szkoła Podstawowa Miączyn
8. Emilia Brzeska Szkoła Podstawowa w Moniatyczach
9. Nikola Włodarska Szkoła Podstawowa Niewirków
10. Roksana Madej Szkoła Podstawowa Miączyn
11. Sandra Swaczyna Szkoła Podstawowa Kotlice
12. Jolanta Fiedorek Szkoła Podstawowa Miączyn

VIII. Szkoła Podstawowa klasa III chłopcy 300 m
1. Robert Kościuk Szkoła Podstawowa Niewirków
2. Adrian Bielecki Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Jakub Grądz Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Kevin Venezja Szkoła Podstawowa Miączyn
5. Konrad Mulawa Szkoła Podstawowa Niewirków
6. Konrad Muzyczka Szkoła Podstawowa Kotlice
7. Marcin Kudrzycki Szkoła Podstawowa Moniatycze
8. Karol Serafin Szkoła Podstawowa Miączyn
9. Marcel Adamczyk Szkoła Podstawowa Miączyn
10. Adrian Ćwikliński Szkoła Podstawowa Jarosławiec
11. Krzysztof Krupa Szkoła Podstawowa Kotlice
12. Maciej Wasąg Szkoła Podstawowa Miączyn
13. Bartłomiej Kowalik Szkoła Podstawowa Miączyn
14. Oskar Bakalarski Szkoła Podstawowa Miączyn
15. Jakub Bury Szkoła Podstawowa Miączyn
16. Emil Pleson Szkoła Podstawowa Miączyn

IX. Szkoła Podstawowa klasa IV dziewczęta 600 m
1. Olga Śmietanka ZSM nr 3 Hrubieszów
2. Oliwia Malec Szkoła Podstawowa Płoskie
3. Wiktoria Cymborska Szkoła Podstawowa Uchanie
4. Patrycja Bernard Szkoła Podstawowa Miączyn
5. Wiktoria Czuwara Szkoła Podstawowa Miączyn
6. Daria Chmielewska Szkoła Podstawowa Moniatycze
7. Angelika Łazorczyk Szkoła Podstawowa Moniatycze
8. Martyna Załoga Szkoła Podstawowa Kotlice
9. Natalia Załoga Szkoła Podstawowa Kotlice
10. Patrycja Żabska Szkoła Podstawowa Miączyn
11. Aleksandra Rykała Szkoła Podstawowa Bełżec
12. Kamila Drozda Szkoła Podstawowa Moniatycze
13. Karina Brogowska Szkoła podstawowa Bełżec
14. Barbara Kliszcz Szkoła Podstawowa Kotlice

X. Szkoła Podstawowa klasa IV chłopcy 600 m
1. Jakub Rutkowski ZSM nr 3 Hrubieszów
2. Damian Bielecki Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Patryk Daszuk Szkoła Podstawowa Uchanie
4. Bartłomiej Zieliński Szkoła Podstawowa Miączyn
5. Dawid Muzyczka Szkoła Podstawowa Kotlice
6. Arkadiusz Dołgan Szkoła Podstawowa Miączyn
7. Igor Lickiewicz Szkoła Podstawowa Miączyn
8. Adrian Bidiuk Szkoła Podstawowa Miączyn
9. Dawid Brzeski Szkoła Podstawowa Moniatycze
10. Mateusz Kamieniecki ZSM nr 3 Hrubieszów
11. Maciej Woś ZSM nr 3 Hrubieszów
12. Sebastian Chodacki Szkoła Podstawowa Miączyn
13. Michał Gontarz Szkoła Podstawowa Miączyn
14. Łukasz Krupa Szkoła Podstawowa Kotlice
15. Piotr Czerwiński Szkoła Podstawowa Miączyn
16. Mateusz Morlewski Szkoła Podstawowa Miączyn
17. Wiktor Błaszczuk Szkoła Podstawowa Miączyn

XI. Szkoła Podstawowa klasa V dziewczęta 600 m
1. Edyta Smalej Szkoła Podstawowa Uchanie
2. Karolina Wróblewska Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Jowita Bielecka Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Julia Litwińczuk Szkoła Podstawowa Kotlice
5. Wiktoria Hołys Szkoła Podstawowa Miączyn
6. Martyna Woźniak Szkoła Podstawowa Niewirków
7. Gabriela Kołodziej Szkoła Podstawowa Miączyn
8. Daria Kliszcz Szkoła Podstawowa Kotlice
9. Justyna Kościuk Szkoła Podstawowa Niewirków

XII. Szkoła Podstawowa klasa V chłopcy 600
1. Michał Paradowski ZSM nr 3 Hrubieszów
2. Łukasz Hrysiak Szkoła Podstawowa Miączyn
3. Mateusz Makuch Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Mateusz Mulawa Szkoła Podstawowa Niewirków
5. Kamil Krawczuk Szkoła Podstawowa Niewirków
6. Dawid Gruszecki Szkoła Podstawowa Miączyn
7. Dawid Popek Szkoła Podstawowa Uchanie
8. Mateusz Okoniewski Szkoła Podstawowa Miączyn
9. Gracjan Włodarski Szkoła Podstawowa Niewirków
10. Paweł Szawaryn Szkoła Podstawowa Kotlice
11. Patryk Chomiak Szkoła Podstawowa Kotlice
12. Michał Muzyczka Szkoła Podstawowa Kotlice
13. Grzegorz Pyś Szkoła Podstawowa Miączyn
14. Jakub Morlewski Szkoła Podstawowa Miączyn

XIII. Szkoła Podstawowa klasa VI dziewczęta 800 m
1. Karolina Gajewska ZSM nr 3 Hrubieszów
2. Aleksandra Richter ZSM nr 3 Hrubieszów
3. Julia Grzeszczuk Szkoła Podstawowa Miączyn
4. Katarzyna Siemczyk Szkoła Podstawowa Płoskie
5. Justyna Tarłowska Szkoła Podstawowa Moniatycze
6. Klaudia Kucharczyk Szkoła Podstawowa Uchanie
7. Katarzyna Stefanek Szkoła Podstawowa Miączyn
8. Agnieszka Hawryluk Szkoła Podstawowa Miączyn
9. Anita Frankiewicz Szkoła Podstawowa Moniatycze
10. Klaudia Wójcik Szkoła Podstawowa Uchanie
11. Kamila Malec Szkoła Podstawowa Miączyn
12. Marlena Siwczuk Szkoła Podstawowa Miączyn
13. Wiktoria Woźniak Szkoła Podstawowa Niewirków
14. Natalia Dymańska Szkoła Podstawowa Miączyn

XIV. Szkoła Podstawowa klasa VI chłopcy 800 m
1. Jarosław Trąd Szkoła Podstawowa Bełżec
2. Michał Wawryca Szkoła Podstawowa Bełżec
3. Arkadiusz Fila ZSM nr 3 Hrubieszów
4. Damian Torbicz ZSM nr 3 Hrubieszów
5. Adrian Greniuk Szkoła Podstawowa Uchanie
6. Marcin Maturzyński Szkoła Podstawowa Moniatycze
7. Marcin Rudź Szkoła Podstawowa Moniatycze
8. Rafał Rusinek Szkoła Podstawowa Niewirków
9. Michał Juś Szkoła Podstawowa Kotlice
10. Michał Jabłoński Szkoła Podstawowa Miączyn
11. Damian Swaczyna Szkoła Podstawowa Kotlice
12. Kamil Furmańczuk Szkoła Podstawowa Kotlice

XV. Gimnazjum klasa I dziewczęta 1000 m
1. Aleksandra Pyda Gimnazjum Goraj
2. Katarzyna Baraś Gimnazjum Sitno
3. Patrycja Rycaj Gimnazjum Sitno
4. Konstancja Morlewska Gimnazjum Miączyn
5. Sylwia Bocheńska Gimnazjum Średnie Duże
6. Paulina Paradowska Gimnazjum Sitno
7. Aleksandra Łuczka Gimnazjum Sitno
8. Jolanta Kaczoruk Gimnazjum Miączyn
9. Katarzyna Bielik Gimnazjum Sitno
10. Kinga Zdybel Gimnazjum Sitno
11. Katarzyna Kuczeruk Gimnazjum Miączyn
12. Karolina Głąb Gimnazjum Średnie Duże
13. Patrycja Presz Gimnazjum Miączyn
14. Weronika Szykuła Gimnazjum Miączyn
15. Iwona Borowska Gimnazjum Miączyn

XVI. Gimnazjum klasa I chłopcy 1000 m
1. Dawid Palonka Gimnazjum Moniatycze
2. Patryk Winiarski Gimnazjum Płoskie
3. Damian Woszak Gimnazjum Sitno
4. Sławomir Ulanowski Gimnazjum Miączyn
5. Adrian Królikowski Gimnazjum nr 8 Zamość
6. Marek Chmielewski ZSM nr 3 Hrubieszów
7. Massimo Imperato ZSM nr 3 Hrubieszów
8. Przemysław Kraszkiewicz ZSM nr 3 Hrubieszów
9. Marcin Gąsior ZSM nr 3 Hrubieszów
10. Daniel Dorman ZSM nr 3 Hrubieszów
11. Szymon Czarnecki ZSM nr 3 Hrubieszów
12. Paweł Szewczuk Gimnazjum Sitno
13. Patryk Schab Gimnazjum Sitno
14. Mateusz Malinowski Gimnazjum Żdanów
15. Damian Kowalski Gimnazjum Miączyn
16. Paweł Cioś Gimnazjum Płoskie
17. Hubert Seń Gimnazjum Sitno
18. Kamil Martyniuk Gimnazjum Sitno
19. Jakub Orszulik Gimnazjum Miączyn
20. Tomasz Złomańczuk Gimnazjum Średnie Duże
21. Daniel Kielczewski Gimnazjum Średnie Duże
22. Jakub Zalewski ZSM nr 3 Hrubieszów
23. Eryk Grądz Gimnazjum Miączyn
24. Michał Kuczeruk Gimnazjum Miączyn
25. Kamil Zubko ZSM nr 3 Hrubieszów
26. Sylwester Hrysiak Gimnazjum Miączyn
27. Paweł Kozłowski Gimnazjum Miączyn
28. Sebastian Swaczyna Gimnazjum Miączyn

XVII. Gimnazjum klasa II i III dziewczęta 1000 m
1. Marta Malinowska Gimnazjum Żdanów
2. Paula Suchowska ZSM nr 3 Hrubieszów
3. Paulina Seroka Gimnazjum Średnie Duże
4. Ewa Mil Gimnazjum Wysokie
5. Aleksandra Mazur Gimnazjum Średnie Duże
6. Milena Rybicka Gimnazjum Sitno
7. Monika Marcola Gimnazjum Miączyn
8. Angelika Jastrzębska Gimnazjum Moniatycze
9. Agnieszka Jankowska Gimnazjum Sitno
10. Dominika Duziak Gimnazjum Miączyn
11. Justyna Żuk Gimnazjum Średnie Duże
12. Paulina Winiarczyk Gimnazjum Średnie Duże
13. Monika Bożek Gimnazjum Miączyn
14. Aleksandra Kowalska ZSM nr 3 Hrubieszów
15. Aleksandra Szostak ZSM nr 3 Hrubieszów
16. Katarzyna Bronikowska Gimnazjum Miączyn
17. Ewelina Prus Gimnazjum Średnie Duże
18. Katarzyna Brzeska Gimnazjum Moniatycze
19. Oktawia Swaczyna Gimnazjum Miączyn
20. Elżbieta Chomiak Gimnazjum Miączyn
21. Sylwia Holc Gimnazjum Moniatycze
22. Aleksandra Bielińska Gimnazjum Średnie Duże
23. Patrycja Szeremeta Gimnazjum Miączyn
24. Magdalena Świstowska Gimnazjum Średnie Duże
25. Katarzyna Kołcz Gimnazjum Średnie Duże
26. Sylwia Różańska Gimnazjum Moniatycze
27. Angelika Bartoszczyk Gimnazjum Średnie Duże
28. Diana Duziak Gimnazjum Miączyn
29. Karolina Lewenda Gimnazjum Miączyn
30. Joanna Grela Gimnazjum Miączyn
31. Weronika Buczak Gimnazjum Miączyn
32. Aleksandra Bodziacka Gimnazjum Miączyn
33. Agata Bura Gimnazjum Miączyn

XVIII. Gimnazjum klasa II i III chłopcy 1000 m
1. Piotr Dudek Gimnazjum Sitno
2. Damian Łapa Gimnazjum Średnie Duże
3. Michał Rzemieniak Gimnazjum Średnie Duże
4. Szymon Płotnikiewicz Gimnazjum Miączyn
5. Michał Mołdoch Gimnazjum Miączyn
6. Dominik Skoczylas ZSM nr 3 Hrubieszów
7. Michał Szałata Gimnazjum Średnie Duże
8. Kamil Stańko Gimnazjum Miączyn
9. Sebastian Dębicki Gimnazjum Miączyn
10. Arkadiusz Łazorczyk ZSM nr 3 Hrubieszów
11. Marcin Naklicki Gimnazjum Sitno
12. Przemysław Kucharz Gimnazjum Miączyn
13. Dawid Kukiełka Gimnazjum Miączyn
14. Kamil Tabuła Gimnazjum Moniatycze
15. Piotr Górnik Gimnazjum Sitno
16. Michał Jachorek Gimnazjum Miączyn
17. Patryk Koziej Gimnazjum Średnie Duże
18. Emil Kot Gimnazjum Moniatycze
19. Patryk Samulak Gimnazjum Sitno
20. Paweł Prokop Gimnazjum Sitno
21. Szymon Gronowicz ZSM nr 3 Hrubieszów
22. Bartosz Ozonek Gimnazjum Średnie Duże
23. Damian Jaskulecki Gimnazjum Sitno
24. Krzysztof Smaga Gimnazjum Moniatycze
25. Damian Sudoł Gimnazjum Moniatycze
26. Krzysztof Krawczuk Gimnazjum Miączyn
27. Szymon Rabiega Gimnazjum Średnie Duże
28. Karol Janiec Gimnazjum Miączyn
29. Marcin Witkowski Gimnazjum Miączyn
30. Bartłomiej Bielecki Gimnazjum Miączyn
31. Damian Bilski Gimnazjum Miączyn
32. Daniel Zatorski Gimnazjum Miączyn
33. Patryk Kupiec Gimnazjum Miączyn
34. Kamil Małecki Gimnazjum Miączyn
35. Dawid Szumski ZSM nr 3 Hrubieszów
36. Grzegorz Prokop Gimnazjum Miączyn
37. Jarosław Hyrycz Gimnazjum Miączyn
38. Maciej Wołoszyn Gimnazjum Miączyn
39. Maciej Worożbit Gimnazjum Miączyn
40. Wojciech Feliksiak Gimnazjum Miączyn
41. Damian Czausz Gimnazjum Miączyn

XIX. Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta 1000 m
1. Krystyna Potyrańska ZSZ nr 1 Zamość

XX. Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy 2000 m
1. Michał Jamroz KS Znicz Biłgoraj
2. Tomasz Buchaj ZSZ nr 1 Zamość

XXI. Bieg główny kobiety 5000 m
1. Aleksandra Jakubczak KS Agros Zamość
2. Weronika Pyzik KS Znicz Biłgoraj
3. Joanna Szmit KS Agros Zamość
4. Anna Szmit Łabuńki Pierwsze
5. Joanna Ćwiklińska Jarosławiec

XXII. Bieg główny mężczyźni 5000 m
1. Hubert Ćwik KS Agros Zamość
2. Daniel Dolina KS Znicz Biłgoraj
3. Tomasz Buczak KS Agros Zamość
4. Oskar Drabik KS Agros Zamość
5. Tomasz Lenard Hrubieszów

zdjęcia: Wojciech Kapuściński, Sylwester Domina   

 

Copyright © Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie 2016

Template by Joomla 2.5 Templates