Złota księga

"Perełki" naszego gimnazjum

Rok szkolny 2016/2017

Klasa I B

Patrycja Bernard

Patrycja Bernard

Amelia Ślepecka

Amelia Ślepecka

Klasa II B

Julia Król

Julia Król

Karolina Wróblewska

Karolina Wróblewska

Klasa III A

Diana Łuciak

Klasa III C

Weronika Krawczuk

Weronika Krawczuk

Katarzyna Muzyczuk

Katarzyna Muzyczuk

Rok szkolny 2015/2016

 Klasa II A

Diana Łuciak

Diana Łuciak

III B

Paulina Zapora

Paulina Zapora

III A

Bartłomiej Buczkowski

Bartłomiej Buczkowski

Klasa III B

Bartosz Piądło

Bartosz Piądło

Klasa III C

Dominika Czausz

Dominika Czausz

Mateusz Krupa

Mateusz Krupa

Natalia Żyła

Natalia Żyła

Rok szkolny 2014/2015

Klasa I A

Diana Łuciak   Diana Łuciak
  Klasa II A
 Bartłomiej Buczkowski  Bartłomiej Buczkowski
  Klasa II B
 Paulina Zapora  Paulina Zapora
  Klasa II C
 Natalia Żyła  Natalia Żyła
  Klasa III A
 Michał Kamiński  Michał Kamiński

 

Rok szkolny 2013/2014

 Klasa I A
Bartłomiej Buczkowski  Bartłomiej Buczkowski
 Klasa I B
Paulina Zapora  Paulina Zapora
 Klasa III A
Michał Jachorek  Michał Jachorek
 Klasa III C
Agata Bura  Agata Bura

 Rok szkolny 2012/2013

Klasa II C
  • Bura Agata
 Agata Bura
Klasa III A
  • Tor Maciej
  • Cisek Bartosz

Maciej Tor

Bartosz Cisek 

Klasa III D
  • Ostapiński Paweł
 Paweł Ostapiński

 

Rok szkolny 2011/2012

Klasa I A
  • Jachorek Michał
 Michał Jachorek
Klasa I C
  • Bura Agata
 Agata Bura
Klasa II A
  • Tor Maciej
 Maciej Tor
Klasa III C
  • Boniecki Dominik
 Dominik Boniecki
Klasa III D
  • Szeremeta Sylwia
 Sylwia Szeremeta

 


 

Rok szkolny 2010/2011

 

Klasa I A
  • Cisek Bartosz
  • Tor Maciej
 
Klasa III A
  • Krupa Jarosław
  • Traczykiewicz Iwona
 
Klasa III C
  • Kamińska Karolina
  • Płaza Martyna
 
Klasa III D
  • Ciołko Magda
  • Długołęcka Klaudia
  • Leśniak Katarzyna
  • Tkacz Natalia
 

 


 

Rok szkolny 2009/2010

Klasa II A
  • Traczykiewicz Iwona
 Iwona Traczykiewicz
Klasa II C
  • Kamińska Karolina
  • Płaza Martyna

Karolina Kamińska

Martyna Płaza

Klasa III A
  • Dwojakowska Kamila
 Kamila Dwojakowska
Klasa III B
  • Kwiatkowska Agata
  • Muzyczka Klaudia
  • Ogórek Iwona

Agata Kwiatkowska 

Klaudia Muzyczka

Iwona Ogórek

Klasa III C
  • Piwowarska Oktawia
Oktawia Piwowarska 
Klasa III D
  • Adamowicz Katarzyna
 Katarzyna Adamowicz
Klasa III E
  • Cencelewicz Michał
  • Wołoszyn Piotr

 Michał Cencelewicz

Piotr Wołoszyn

 


 Rok szkolny 2008/2009 

Klasa I A
  • Krupa Jarosław
  • Traczykiewicz Iwona

52

52a 

Klasa I B
  • Kamińska Karolina
 
Klasa I C
  • Płaza Martyna
 
Klasa II D
  • Adamowicz Katarzyna
 53
Klasa III A
  • Łagowski Dominik
  • Mazurek Agnieszka
  • Adamowicz Anna

 54

54a

54b

Klasa III B
  • Lipczewska Aleksandra
  • Dygal Radosław
  • Wróbel Angelika

 55

55a

56

Klasa III D
  • Tor Aleksandra
 56a
Klasa III E
  • Nowak Paulina
  • Wołoszyn Aneta
  • Socha Małgorzata

 57

57a

58


 Rok szkolny 2007/2008

Klasa I B
  •  Kwiatkowska Agata
 Klasa I B
Klasa I C
  • Czausz Martyna
 Klasa I C
Klasa II A
  • Łagowski Dominik
  • Mazurek Agnieszka
  • Bielecki Maciej

 Klasa II A

Klasa II A

Klasa II A

Klasa II B
  • Dygal Radosław
  • Lipczewska Aleksandra
  • Wróbel Angelika

 Klasa II B

Klasa II B

Klas II B

Klasa II C
  • Czarnecka Edyta
 Klasa II C
Klasa II D
  • Tor Aleksandra
 Klasa II D
Klasa II E
  • Nowak Paulina
  • Wołoszyn Aneta
  • Furmańczuk Sylwia
  • Muzyczka Ewelina
  • Socha Małgorzata

 Klasa II E

Klasa II E

Klasa Ii E

Klasa II E

Klasa Ii E

Klasa III A
  • Długosz Agata
  • Kukiełka Ewelina
  • Jachorek Rafał
  • Pachla Eryk

IIIA

46a 

47

47a

Klasa III B
  • Kliszcz Weronika
 48
Klasa III C
  • Kliszcz Aleksandra
  • Płaza Sylwia
 49
Klasa III D
  • Zapora Ewelina
  • Luchowska Natalia
  • Pac Ewelina
  • Woźnica Joanna

50a

 50

51

51a


 Rok szkolny 2006/2007

Klasa I A
  • Łagowski Dominik
  • Tor Aleksandra
  • Wołoszyn Aneta
  • Nowak Paulina

 

Klasa I A

Klasa I A

Klasa I A

Klasa I A

 

 

Klasa I C
  • Dygal Radosław
 Klasa I C
Klasa I D
  • Lipczewska Aleksandra
  • Muzyczka Ewelina
  • Socha Małgorzata
  • Wróbel Angelika

 Klasa I D

Klasa I D

Klasa I D

Klasa I D

Klasa I E
  • Furmańczuk Sylwia
  • Mazurek Agnieszka

 Klasa I E

Klasa I E

Klasa II A
  • Długosz Agata
  • Jachorek Rafał

Klasa II A

Klasa II A 

Klasa III B
  • Muzyczuk Angelika
  • Sztafij Ewelina
  • Niemczuk Anna

 Klasa III B

Klasa III B

Klasa III B

Klasa III C
  • Bereżański Michał
  • Wiater Karolina
  • Kocaj Aleksandra
  • Brzozowska Beata
  • Hawryluk Łukasz

 Klasa III C

Klasa III C

Klasa III C

Klasa III C

Klasa III C

Klasa III D
  • Bętkowski Adrian
 

 Rok szkolny 2005/2006

Klasa I A
  • Długosz Agata
  • Jachorek Rafał
  • Wiater Monika
 
Klasa I D
  • Zapora Ewelina
  • Luchowska Natalia
 
Klasa II B
  • Muzyczuk Angelika
 
Klasa II C
  • Bereżański Michał
  • Brzozowska Beata
  • Hawryluk Łukasz
  • Kocaj Aleksandra
  • Wiater Karolina
 
Klasa II D
  • Bętkowski Adrian
 
Klasa III A
  • Chudyga Agnieszka
  • Kapusta Piotr
 
Klasa III B
  • Buczak Aneta
  • Trochimowicz Kamil
 
Klasa III C
  • Bętkowski Karol
  • Stoń Maciej
  • Morlewski Radosław
  • Polska Jowita
  • Bratkowska Klaudia
  • Struś Katarzyna
 
Klasa III D
  • Karpiuk Magdalena
 

 Rok szkolny 2004/2005

Klasa I B 
  • Muzyczuk Angelika
 
 Klasa I C
  • Bereżański Michał
  • Brzozowska Beata
  • Hawryluk Łukasz
  • Kocaj Aleksandra
  • Wiater Karolina
 
 Klasa II A
  • Kapusta Piotr
  • Chudyga Agnieszka
 
 Klasa II B
  • Buczak Aneta
  • Trochimowicz Kamil
 
 Klasa II C
  • Bętkowski Karol
  • Morlewski Radosław
  • Stoń Maciej
  • Polska Jowita
 
 Klasa II D
  •  Karpiuk Magdalena
 
Klasa III A 
  • Bodziacki Jan
  • Ciastoch Ewelina
  • Wróbel Dominika
  • Wróbel Marlena
  • Kuryło Jowita
  • Gimlewicz Katarzyna
 
 Klasa III B
  • Kwiatkowska Anna
  • Włosowska Julita
  • Sobczak Anita
 
Klasa III C 
  • Ferenszkiewicz Aleksandra
  • Lachowska Diana
 
Klasa III D 
  • Cymborska Agata
  • Jarosz Marlena
 
Klasa III E 
  • Sagan Stella
 

 Rok szkolny 2003/2004

  Klasa I A
  • Kapusta Piotr
  • Chudyga Agnieszka
 

  Klasa I B

  • Buczak Aneta
 
  Klasa I C
 
  • Bętkowski Karol
  • Morlewski Radosław
  • Polska Jowita
  • Stoń Maciej
  • Bratkowska Klaudia
  • Niemczuk Sylwia
 
Klasa I D  
 
  • Karpiuk Magdalena
 
Klasa II A  
 
  • Wróbel Marlena
  • Wróbel Dominika
  • Kuryło Jowita
  • Ciastoch Ewelina
 
  Klasa II B
 
  • Kwiatkowska Anna
  • Włosowska Julita
 
  Klasa II C
 
  • Ferenszkiewicz Anna
  • Lachowska Diana
 
  Klasa II D
 
  • Cymborska Agata
  • Jarosz Marlena
  • Jędrzejuk Kamil
 
Klasa III A  
 
  • Psiuk Joanna
  • Bodziacka Katarzyna
  • Małecka Magda
  • Horembała Justyna
  • Hnidiuk Anna
  • Adamowicz Ewelina
  • Łagowska Katarzyna
  • Gontarz Magdalena
 
 Klasa III B 
 
  • Bętkowska Anna
  • Krzeszowiak Tomasz
  • Litwińczuk Jarosław
  • Szatraj Adrian
 
Klasa III C  
 
  • Długosz Ilona
  • Karabowicz Grzegorz
 
Klasa III D  
 
  • Marczuk Małgorzata
  • Stoń Dorota
 

 Rok szkolny 2002/2003

Klasa I A 
 
  • Ciastoch Ewelina
  • Wróbel Marlena
  • Wróbel Dominika
 Klasa I A
Klasa I B 
 
  • Kwiatkowska Anna
  • Włosowska Julita
  • Sobczak Anita
Klasa I B 
 Klasa I C
 
  • Ferenszkiewicz Anna
 Klasa I B
Klasa I D
 
  • Cymborska Agata
  • Jarosz Marlena
 Klasa I D
 Klasa II A
 
  • Małecka Magda
  • Bodziacka Katarzyna
  • Horembała Justyna
  • Psiuk Joanna
  • Handziuk Anna
  • Adamowicz Ewelina
  • Gontarz Magdalena
 Klasa II A
Klasa II B 
 
  • Litwińczuk Jarosław
  • Bętkowska Anna
 Klasa II B
Klasa II C 
 

Długosz Ilona

 Klasa II C
 Klasa II D
 
  • Stoń Dorota
  • Marczuk Małgorzata
 Klasa II d
Klasa III A 
 
  • Margol Mateusz
  • Żyworonko Paweł
  • Krasowski Jarosław
 Klasa III A
Klasa III C
 
  • Prokop Anita
  • Ferenc Agata
  • Woźnica Bartłomiej
  • Kaczoruk Ilona
 Klasa III C
Klasa III D 
 
  • Jarosz Agnieszka
  • Piekarczuk Joanna
  • Chyrchała Danuta
 Klasa III D

 

Rok szkolny 2001/2002

Klasa I A
  • Małecka Magdalena
  • Psiuk Joanna
 Klasa I A
Klasa I B
  • Bętkowska Anna
 klasa I B
Klasa I C
  • Długosz Ilona
 Klasa I C
Klasa I D
  • Marczuk Małgorzata
 klasa I D
Klasa II A
  • Margol Mateusz
 Klasa II A
Klasa II C
  • Ferenc Agata
  • Woźnica Bartłomiej
  • Prokop Anita
 klasa II C
Klasa II D
  • Chyrchała Danuta
  • Piekarczuk Joanna
  • Jarosz Agnieszka
 klasa II D
Klasa III A
  • Jagusiak Agnieszka
 Klasa III A
Klasa III B
  • Dziwura Katarzyna
  • Dziubińska Anna
  • Adamowicz Joanna
  • Marczuk Katarzyna
  • Socha Justyna
 Klasa III B
Klasa III C
  • Chwedeczko Joanna
  • Ogórek Agata
  • Włosowska Katarzyna
  • Rudzińska Justyna
  • Cymborska Aneta
  • Handziuk Barbara
 Klasa III C
Klasa III D
  • Pieczykolan Łukasz
  • Gołębiowska Izabela
  • Michnowicz Magdalena
  • Przekaza Michalina
 Klasa III D

 

 Rok szkolny 2000/2001

Klasa I A
  • Margol Mateusz
 Mateusz Margol
Klasa I C
  • Janeczko Katarzyna
  • Prokop Anita
  • Woźnica Bartłomiej
  • Ferenc Agata
 Klasa I C
Klasa I D

 

  • Hryckowian Olimpia
  • Chyrchała Danuta
  • Jarosz Agnieszka
  • Michel Magdalena
  • Piekarczuk Joanna

 

Klasa I D 
Klasa II B
  • Socha Justyna
  • Marczuk Katarzyna
  • Dziwura Katarzyna
 Klasa II C
Klasa II C
  • Handziuk Barbara
  • Rudzińska Justyna
  • Cymborska Aneta
  • Włosowska Katarzyna
 Klasa II C
Klasa II D
  • Michnowicz Magdalena
  • Przekaza Michalina
 Klasa II D

 


 Rok szkolny 1999/2000

Klasa I A

Jagusiak Agnieszka

 

Klasa I B

 

Adamowicz Joanna

Dziwura Katarzyna

Marczuk Katarzyna

Socha Justyna

Trochimowicz Sylwester

 

 

Klasa I C

 

Cymborska Aneta

Handziuk Barbara

Ogórek Agata

Rudzińska Justyna

Włosowska Katarzyna

 

 

Klasa I D

 

Ferenszkiewicz Damian

Gołębiowska Izabela

Małecki Bartłomiej

Przekaza Michalina

Michnowicz Magdalena