Absolwenci

Nasi wychowankowie

/W przypadku gdyby wystąpiły pomyłki w spisie, a szczególnie "literówki" proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - szybko poprawimy/

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2017

Klasa III A

Klasa III A

Klasa III B

Klasa III B

Klasa III C

Klaa III C

  • Bąk Weronika
  • Bąk Wiktoria
  • Bieleń Klaudiusz
  • Burczyk Lidia Dominika
  • Czerwińska Anita Maria
  • Domalewska Paulina
  • Dymańska Natalia
  • Furmańczuk Kamil Przemysław
  • Grądz Maciej
  • Gronowski Wiktor
  • Grzeszczuk Julia
  • Grzeszczuk Karol
  • Hawryluk Agnieszka
  • Hrysiak Sylwia
  • Hulanicki Mariusz
  • Jabłoński Michał
  • Jakubowski Jerzy Michał
  • Janiec Jakub Kacper
  • Jarosiewicz Kacper Szymon
  • Jednac Mateusz
  • Kabaczyńska Zuzanna
  • Kaczoruk Jolanta
  • Koisz Adrian
  • Kowalczuk Krystian Jakub
  • Kowalski Damian
  • Kowalski Kacper
  • Kozłowski Paweł
  • Krasowski Jakub
  • Krawczuk Weronika
  • Krupa Łukasz Jakub
  • Litwińczuk Kinga
  • Litwińczuk Wiktoria Martyna
  • Łuciak Diana
  • Malec Kamila
  • Malinowska Dominika
  • Muzyczka Małgorzata
  • Muzyczuk Katarzyna
  • Pawłowska Kinga
  • Pelc Dorota
  • Rusinek Rafał
  • Sagan Hubert Fabian
  • Saputa Klaudiusz Eryk
  • Siwczuk Marlena Wiktoria
  • Skowyra Mikołaj Jan
  • Stefanek Katarzyna Klaudia
  • Swaczyna Damian
  • Swaczyna Julita
  • Szajner Paweł
  • Szerafin Dominika
  • Traczykiewicz Aleksandra
  • Woźniak Wiktoria
  • Zawadzka Zuzanna

 

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2016

 Klasa III A

Klasa III A

Klasa III B

Klasa III B

Klasa III C

Klaa III C

  • Borowska Iwona
  • Brzozowski Hubert
  • Buczak Damian Marcin
  • Buczkowski Bartłomiej
  • Bury Marcin
  • Chomiak Adrian Jacek
  • Czajka Gabriel
  • Czausz Dominika
  • Czerwonka Kacper
  • Dudek Patrycja
  • Grądz Eryk
  • Gronowski Eryk
  • Hawro Klaudia Aleksandra
  • Hrysiak Sylwester
  • Hyrycz Izabela
  • Jakubiak Łukasz
  • Jaroni Angelika
  • Jóźwiak Mateusz Karol
  • Juniewicz Przemysław Antoni
  • Kaszuba Paweł
  • Kliszcz Mateusz
  • Kolenos Adrian
  • Kołtun Oliwia Magdalena
  • Kowalik Klaudia
  • Kowalski Patryk
  • Krawiec Mateusz
  • Krupa Mateusz
  • Kuczeruk Katarzyna
  • Kuczeruk Michał
  • Kupiec Konrad
  • Loba Patrycja
  • Małys Karol
  • Marcola Dominik
  • Marzec Mateusz Jan
  • Morlewska Konstancja
  • Pac Dominik
  • Piądło Bartosz Stanisław
  • Piądło Jakub Mieczysław
  • Płaneta Hubert Antoni
  • Praczuk Łukasz
  • Presz Patrycja
  • Prokop Paweł
  • Rafalska Martyna
  • Romańczuk Aleksandra Sylwia
  • Serafin Dawid
  • Sobczuk Norbert
  • Stefanek Mateusz Tomasz
  • Swaczyna Sebastian Zdzisław
  • Szykuła Weronika
  • Szymanik Kamil
  • Śliz Sylwester
  • Ulanowski Sławomir
  • Wodyk Szymon
  • Wołoszyn Kacper
  • Worożbit Ewelina
  • Wróbel Patryk
  • Załoga Jakub
  • Zapora Paulina
  • Żabska Karolina
  • Żyła Kamil
  • Żyła Natalia

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2015      

Klasa III A

Klasa III A

Klasa III B

klasa III B

Klasa III C

Klasa III C

Adamowicz Anita

Agnieszka Jakubiak

Bielecki Bartłomiej

Bielecki Jakub Mikołaj

Bilski Damian

Bury Mateusz

Chomiak Elżbieta

Ciastoch Maciej

Dawid Hrycuniak

Dołgan Patryk  

Drygaś Renata

Falatus Krystian Karol

Ferenszkiewicz Paulina

Flis Mateusz

Jakóbczak Wiktoria

Jednac Paweł

Juś Krzysztof

Kaczoruk Elżbieta

Kamiński Michał

Kidybiński Hubert

Kliszcz Katarzyna Anna

Koisz Klaudia Sandra

Kozyra Kamil

Kukiełka Dawid Jacek

Malec Jowita

Małecki Kamil Dawid

Małys Paulina

Marczuk Julia

Markiewicz Ernest

Mazur Magdalena

Mołdoch Michał

Morozowski Karol

Muzyczka Angelika

Nieckarz Joanna

Oleniak Krzysztof

Oleszczak Paweł Patryk

Gałka Patryk Paweł

Pisarczyk Kamila

Płaza Justyna

Płotnikiewicz Kacper

Presz Magdalena

Prokop Grzegorz Michał

Róg Karolina

Staszczuk Karolina Elżbieta

Swaczyna Oktawia

Szawaryn Patrycja

Szmit Piotr

Wąsowicz Michał

Załoga Wiktoria

Zatorski Daniel

Żyła Aneta

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2014

Klasa III A

Klasa III A

Klasa III B

klasa III B

Klasa III C

Klasa III C

Bętkowski  Jarosław      

Bilska Patrycja

Bodziacka Aleksandra

Bożek Monika

Bronikowska Katarzyna

Buczak Paweł

Buczak Weronika

Bura Agata

Chwaluk Paulina

Czausz Damian

Dębicki Sebastian

Duda Bartłomiej

Dudek Diana

Duziak Diana

Duziak Dominika

Feliksiak Wojciech

Ferenszkiewicz Patrycja

Gimlewicz Monika

Grela Joanna

      Hyrycz Jarosław

Jachorek Michał

Janiec Karol

Kaczorek Piotr

Kersbergen Lew

Krawczuk Krzysztof

Kucharz Przemysław

Kupiec Patryk                          

Kusy Klaudia

Leśniak Dawid

Lewenda Karolina

Luchowski Patryk

Łoza Konrad   

Madej Michał

Marcola Monika

Marcyniuk Michał

Marczuk Karolina

Mędziak Katarzyna

Michaluk Bartłomiej

      Ostapińska Emilia

Płotnikiewicz Szymon

Rusiecka Kinga

Sitkowski Krystian

Siwczuk Roksana

Stańko Kamil

Stepowska Małgorzata

Stepowska Sylwia

Szawaryn Ewelina

Szeremeta Patrycja

Tuszyńska Natalia

Tyrka Piotr

Wasąg Kinga

Wilczyński Dawid

Witkowski Marcin

Wołoszyn Maciej

Worożbit Maciej

Zagórski Mateusz

Załoga Patryk

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2013

  • Baj Sebastian
  • Bilska Natalia
  • Boryło Aleksandra
  • Boryło Elżbieta
  • Bura Aleksandra
  • Cencelewicz Karol
  • Ciołko Aleksandra
  • Cisek Bartosz
  • Czerwonka Jakub
  • Domalewski Przemysław
  • Drozd Bartłomiej
  • Drygaś Mariola
  • Dworak Aldona
  • Hawryluk Damian
  • Hawryluk Justyna
  • Hnidiuk Dariusz
  • Hrycuniak Jarosław
  • Jakubiak Joanna
  • Jakubowska Elżbieta
  • Janeczko Kamil
  • Jeleń Michał
  • Jurczuk Katarzyna
  • Kaczoruk Agnieszka
  • Kapusta Małgorzata
  • Kocaj Alicja
  • Kołaszewski Paweł
  • Kopacz Dominik
  • Kostrubiec Bartosz
  • Kostrubiec Sylwia
  • Kozłowski Bartłomiej
  • Krygiel Przemysław
  • Krzyś Martyna
  • Kukiełka Damian
  • Lewenda Dagmara
  • Lubaś Karina
  • Luchowska Monika
  • Malec Łukasz
  • Malec Sylwia
  • Małecka Angelika
  • Matwiejczuk Marcin
  • Michel Piotr
  • Mulawa Maciej
  • Muzyczuk Natalia
  • Okoniewska Estera
  • Oleniak Jakub
  • Ostapiński Paweł
  • Pawełczuk Marta
  • Polit Patrycja
  • Prokop Adriana
  • Pupiec Sebastian
  • Rogalska Roksana
  • Rój Aleksandra
  • Sieńkowski Paweł
  • Sitkowska Milena
  • Staszczuk Weronika
  • Swaczyna Stella
  • Szajner Rafał
  • Szokało Szymon
  • Tokarski Robert
  • Tor Maciej
  • Tuszyńska Wioleta
  • Tytuła Radosław
  • Węs Grzegorz
  • Wiśniewska Magdalena
  • Wiśniewska Patrycja
  • Worożbit Daniel
  • Wróblewska Klaudia
  • Wróblewski Grzegorz
  • Zagórski Jakub
  • Zapora Agnieszka
  • Zatorski Michał
  • Zelga Paulina
  • Żabska Ewelina
  • Żółnierczuk Martyna
  • Żybura Anna

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2012

  • Baryła Karolina
  • Bilicka Anna
  • Boniecki Dominik
  • Borek Angelika
  • Bożek Iwona
  • Brodzińska Paulina
  • Bronikowski Andrzej
  • Ciastoch Karolina
  • Czajkowski Piotr
  • Czausz Katarzyna
  • Czechyra Ewa
  • Dębicka Paula
  • Dorota Angelika
  • Duziak Adrian
  • Dwojakowska Monika
  • Dziaduszek Weronika
  • Feliksiak Jakub
  • Greluk Agata
  • Hrysiak Krystian
  • Hulanicki Ireneusz
  • Jakóbczak Katarzyna
  • Juniewicz Grzegorz
  • Kabaczyński Wojciech
  • Kacperowicz Monika
  • Kaczoruk Piotr
  • Kamińska Paulina
  • Kliszcz Jolanta
  • Kliszcz Monika
  • Kliszcz Natalia
  • Kołodziejczyk Ilona
  • Kołtun Natalia
  • Kowalski Przemysław
  • Krawiec Agnieszka
  • Krupa Tomasz
  • Kukiełka Kamil
  • Łagowska Karolina
  • Makolądra Łukasz
  • Markiewicz Patrycja
  • Michaluk Paweł
  • Michel Patryk
  • Misztal Arkadiusz
  • Mydlak Przemysław
  • Nowosad Anna
  • Ogórek Damian
  • Pawłowska Angelika
  • Pelc Konrad
  • Pieczykolan Małgorzata
  • Plisikiewicz Rafał
  • Prokop Łukasz
  • Referda Stanisław
  • Rubacha Jakub
  • Rusiecki Arkadiusz
  • Rusinek Krystian
  • Szeremeta Sylwia
  • Szokało Radosław
  • Szymanik Sławomir
  • Śliwińska Małgorzata
  • Tadeusz Marlena
  • Tkacz Jakub
  • Tymecki Sebastian
  • Wężyk Jakub
  • Wróbel Monika
  • Załoga Sylwia
  • Zapora Justyna
  • Zawada Tycjan
  • Zubala Marcin
  • Żyła Patrycja

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2011

  • Baryła Konrad
  • Bednarczyk Marlena
  • Bender Tomasz
  • Bożek Natalia
  • Bratkowski Adrian
  • Brzozowska Karolina
  • Bubiełło Andrzej
  • Buczek Mateusz
  • Bury Kamil
  • Chęć Paulina
  • Chyrchała Dominika
  • Ciastoch Arkadiusz
  • Ciołko Magda
  • Długołęcka Klaudia
  • Domalewski Paweł
  • Dudek Paweł
  • Dworak Daniel
  • Gruszecki Łukasz
  • Helman Katarzyna
  • Hrycuniak Sylwia
  • Hulanicki Marcin
  • Hyrycz Magdalena
  • Jabłońska Monika
  • Jędrzejuk Konrad
  • Kamińska Karolina
  • Kamiński Szymon
  • Kaszuba Weronika
  • Kliszcz Anna
  • Kolenos Arkadiusz
  • Kołaszewska Milena
  • Krawczuk Dariusz
  • Krawczuk Ewelina
  • Krupa Jarosław
  • Krygiel Ewa
  • Krzysiak Alicja
  • Krzyś Patryk
  • Kuczeruk Aleksander
  • Kuczeruk Aleksandra
  • Kusy Joanna
  • Kwiatkowska Magdalena
  • Leśniak Katarzyna
  • Łukaszczyk Katarzyna
  • Łyżwa Michał
  • Macioszek Rafał
  • Madej Łukasz
  • Malec Karol
  • Marcyniuk Katarzyna
  • Mazur Mateusz
  • Mędziak Paulina
  • Misztal Kamil
  • Morlewska Natalia
  • Mosiejczuk Dorota
  • Mulawa Marta
  • Muzyczka Mariola
  • Muzyczka Mateusz
  • Muzyczuk Marcin
  • Mydlak Angelika
  • Ogórek Michał
  • Peluch Joanna
  • Piądło Nikodem
  • Płaza Martyna
  • Polit Renata
  • Potocka-Gadomska Diana
  • Rafalski Patryk
  • Rogalski Adrian
  • Romańczuk Gabriela
  • Sawicka Agnieszka
  • Staszczuk Patryk
  • Swaczyna Sylwia
  • Szabat Zuzanna
  • Szajner Kamil
  • Szerafin Adrian
  • Tambor Artur
  • Tkacz Natalia
  • Traczykiewicz Iwona
  • Wielgoszyński Przemysław
  • Winnik Monika
  • Wiśniewski Paweł
  • Worożbit Aleksandra
  • Wróbel Laura
  • Wróblewski Robert
  • Załoga Anita
  • Żabska Katarzyna
  • Żyła Mateusz
  • Żyworonko Michał

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2010

  • Adamowicz Katarzyna Agnieszka
  • Bentkowski Przemysław Patryk
  • Bielecki Bartłomiej
  • Bielecki Wojciech
  • Bilicki Jakub
  • Bratkowski Sebastian Patryk
  • Bronikowska Renata Krystyna
  • Buczak Ewa Anna
  • Buczkowska Wioleta
  • Cencelewicz Michał
  • Chmielowska Paulina
  • Chomicka Agata Agnieszka
  • Ciastoch Ewa
  • Czausz Martyna Anna
  • Dorota Agata
  • Drygaś Piotr
  • Dwojakowska Kamila
  • Dziwura Łukasz
  • Furmańczuk Damian Tomasz
  • Głowacki Sylwester
  • Grądz Damian
  • Gumieniak Dorota
  • Hawro Adrian
  • Hawro Kamil
  • Hawro Piotr
  • Hubka Mateusz
  • Jakóbczak Ewa
  • Jakubczak Monika
  • Jedliński Wojciech
  • Juniewicz Krzysztof
  • Kamiński Szymon Piotr
  • Kapusta Mateusz
  • Karbowniczek Mateusz
  • Kiecak Mariusz
  • Kocaj Agata
  • Koisz Anna Magdalena
  • Kołodziejczyk Radosław
  • Kołtun Daniel Michał
  • Kopacz Dawid
  • Kowalik Kinga
  • Kowalski Michał
  • Kozłowska Magdalena
  • Krawczuk Marcin
  • Król Jakub
  • Krygiel Dorota
  • Krzyszczuk Janusz Henryk
  • Kuczeruk Łukasz
  • Kusy Agnieszka
  • Kwiatkowska Agata
  • Leśniak Przemysław Dawid
  • Luchowska Patrycja Jagoda
  • Macioszek Szczepan
  • Madej Karolina
  • Makuch Paulina
  • Marcola Mariusz
  • Misztal Aleksandra Paulina
  • Muzyczka Klaudia
  • Niemczuk Bartłomiej
  • Ogórek Agnieszka
  • Ogórek Iwona
  • Okoniewski Damian
  • Oleniak Zuzanna
  • Pachla Klaudia Agnieszka
  • Paluch Marta
  • Piłat Agata Ewelina
  • Piwowarska Oktawia
  • Plisikiewicz Mateusz
  • Przekaza Jarosław
  • Psiuk  Żaneta Karolina
  • Sawicki Radosław
  • Sieńkowska Patrycja
  • Sitkowski Mateusz
  • Stasak Tomasz
  • Staszczuk Katarzyna
  • Stoń Michał
  • Swaczyna Piotr Michał
  • Szajner Liwia
  • Szczawiński Karol Stanisław
  • Szymanik Michał
  • Śliwiński Zbigniew Jerzy
  • Tambor Krzysztof
  • Tomaszczuk Hubert
  • Tytuła Leszek
  • Wężyk Kamil Leszek
  • Wiater Michał Paweł
  • Wielgoszyńska Agnieszka Maria
  • Wojczuk Justyna
  • Wołoszyn Piotr
  • Woroniecka Katarzyna
  • Wróblewska Małgorzata
  • Wróblewska Monika
  • Załoga Angelika
  • Zapora Kamil
  • Zubala Sylwester Michał
  • Żyła Kinga

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2009

  • Adamowicz Anna Agnieszka
  • Banak Sylwia Aldona
  • Bender Damian
  • Bielecka Karolina
  • Bielecki Maciej
  • Boczkowska Daria
  • Bożek Magdalena Agnieszka
  • Bubiełło Małgorzata
  • Chodacka Patrycja
  • Chwaluk Kamil Jan
  • Cisek Katarzyna
  • Czarnecka Edyta
  • Czausz Paulina
  • Czechyra Tomasz
  • Dębicki Marcin
  • Dmitroca Magdalena
  • Dmitroca Weronika
  • Dworak Dominika
  • Dygal Radosław
  • Furmańczuk Sylwia Agnieszka
  • Galas Agnieszka Patrycja
  • Galas Paulina Anna
  • Grela Adrian
  • Gumieniak Aleksandra
  • Jaroni Bartłomiej
  • Jarosiewicz Arkadiusz Błażej
  • Jednac Sylwia
  • Kacperowicz Damian Daniel
  • Kaczorek Mariola
  • Kaczoruk Beata Mariola
  • Kamińska Dominika Patrycja
  • Kamińska Kamila Weronika
  • Kania Martyna
  • Kapusta Agnieszka
  • Kliszcz Mariusz
  • Krawiec Anna
  • Krupa Krzysztof
  • Kuczeruk Małgorzata
  • Kuczeruk Rozalia
  • Kukiełka Joanna
  • Kula Kamila
  • Lipczewska Aleksandra
  • Łagowski Dominik Maksymilian
  • Makolądra Monika
  • Malinowski Marek
  • Małecki Sylwester
  • Marcola Justyna
  • Marcyniuk Marzena
  • Mazurek Agnieszka Agata
  • Michalewska Monika
  • Michel Maksymilian
  • Michnowicz Marcin
  • Mulawa Marek
  • Muzyczka Ewelina
  • Niedbała Magdalena
  • Nowak Paulina
  • Oleszczuk Sebastian
  • Pawełczyk Marcin
  • Pelc Anna
  • Pędzik Damian
  • Piesiak Jolanta
  • Piłat Wioleta
  • Płotnikiewicz Jakub
  • Płotnikiewicz Krystian
  • Polit Natalia Alicja
  • Prokop Jacek
  • Pupiec Adrian Damian
  • Romańczuk Krystian Adrian
  • Rożko Agata Marta
  • Sawicka Angelika Ewa
  • Sieńkowski Piotr Grzegorz
  • Siudak Łukasz
  • Skowyra Krystian Edward
  • Socha Małgorzata
  • Staszczuk Dominik Paweł
  • Stojko Paulina
  • Swaczyna Justyna
  • Szabat Małgorzata Maria
  • Sztafij Natalia Iwona
  • Tor Aleksandra
  • Trochimowicz Maciej
  • Wasąg Magdalena
  • Wasilewicz Mateusz
  • Wiśniewska Diana
  • Wiśniewski Piotr
  • Witkowski Patryk Paweł
  • Witkowski Paweł
  • Władek Łukasz
  • Wołoszyn Aneta Beata
  • Worożbit Michał
  • Wróbel Angelika
  • Wróbel Karolina
  • Wróbel Wojciech
  • Źródłowska Róża
  • Żabski Sylwester
  • Żółnierczuk Mateusz

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2008

  • Adamczyk Barbara
  • Banak Adrian
  • Bednarczyk Angelika
  • Biernacka Karolina
  • Boczkowski Adrian
  • Borowski Adam
  • Borowski Hubert
  • Bożek Angelika
  • Brzozowska Aleksandra
  • Brzozowska Dominika
  • Buczek Paulina
  • Chomicka Justyna
  • Ciastoch Damian
  • Czerwiński Michał
  • Dec Mirosław
  • Dębicki Łukasz
  • Długosz Agata
  • Dworak Damian
  • Dziwura Tomasz
  • Farfus Mateusz
  • Gdula Ernest
  • Gruszecka Amanda
  • Grzeszczuk Katarzyna
  • Hubka Monika
  • Jachorek Rafał
  • Kaczoruk Krzysztof
  • Karabowicz Kinga
  • Kawarski Mateusz
  • Kliszcz Aleksandra
  • Kliszcz Weronika
  • Kołodziejczyk Waldemar
  • Kołtun Katarzyna
  • Kopańska Dagmara
  • Kozłowska Angelika
  • Krupa Ewa
  • Krygiel Beata
  • Krygiel Marlena
  • Kuczeruk Dominika
  • Kukiełka Ewelina
  • Lachowski Dawid
  • Leśniak Artur
  • Leśniak Łukasz
  • Lewenda Magdalena
  • Lubaś Ewa
  • Luchowska Natalia
  • Łukaszczyk Monika
  • Madej Paulina
  • Marcola Łukasz
  • Margol Szymon
  • Maśluszczak Jowita
  • Michaluk Anna
  • Misztal Adam
  • Morlewska Klaudia
  • Niedbała Lucyna
  • Niedbała Tomasz
  • Pac Ewelina
  • Pachla Eryk
  • Paluch Paweł
  • Pawłowska Kinga
  • Peluch Erwina
  • Pijajko Jolanta
  • Piłat Adrian
  • Płaza Sylwia
  • Podlewski Michał
  • Polit Paweł
  • Polska Jagoda
  • Stepowski Sebastian
  • Swaczyna Paweł
  • Szatraj Emil
  • Szot Diana
  • Szpak Małgorzata
  • Szykuła Konrad
  • Wiater Monika
  • Włosowska Marta
  • Woźnica Joanna
  • Zająć Łukasz
  • Zapora Ewelina
  • Żabicka Paula
  • Żyła Dorota

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2007

  • Bajwoluk Mariusz
  • Bentkowska Ewa
  • Bereżański Michał
  • Bętkowski Adrian
  • Bielecki Łukasz
  • Bielecki Mariusz
  • Borowska Anna
  • Bronikowska Marzena
  • Brzozowska Beata
  • Buczak Katarzyna
  • Cencelewicz Edyta
  • Chmiel Stanisław
  • Czechyra Paweł
  • Dudek Ewelina
  • Dudek Sylwia
  • Ferenszkiewicz Wioletta
  • Gdula Roksana
  • Gruszecki Damian
  • Hawryluk Łukasz
  • Hulanicki Łukasz
  • Jagodziński Adrian
  • Jeleń Łukasz
  • Kabaczyńska Dominika
  • Kliszcz Barbara
  • Kocaj Aleksandra
  • Kołaszewska Arleta
  • Kostrubiec Weronika
  • Kozłowska Katarzyna
  • Krawczuk Aleksandra
  • Krupa Mariusz
  • Leśniak Rafał
  • Łukaszczyk Ewelina
  • Łysiak Aneta
  • Madej Wojciech
  • Majkutewicz Angelika
  • Makuch Wioleta
  • Malicki Tomasz
  • Malinowska Magdalena
  • Małecki Mateusz
  • Marcyniuk Joanna
  • Matwiejczuk Grzegorz
  • Mikuła Marcin
  • Misztal Marcin
  • Misztal Piotr
  • Muzyczuk Angelika
  • Nieckarz Monika
  • Niemczuk Anna
  • Nizio Sylwester
  • Panek Aneta
  • Panek Justyna
  • Piwowarski Konrad
  • Poźniak Honorata
  • Prokop Marcin
  • Romańczuk Rafał
  • Rypińska Katarzyna

  • Sacha Karol
  • Stańko Klaudia
  • Stańko Norbert
  • Suchodolska Magdalena
  • Swaczyna Iwona
  • Sztafij Ewelina
  • Szwal Beata
  • Szymanik Monika
  • Tambor Katarzyna
  • Tkacz Michał
  • Tokarska Aleksandra
  • Tuszyński Paweł
  • Wakuła Alicja Anna
  • Wasąg Aleksandra
  • Wens Malwina
  • Wiater Karolina
  • Winnik Damian
  • Wiśniewska Małgorzata
  • Wołoszyn Igor
  • Woroniecki Kamil
  • Wójcik Karolina
  • Wójcik Katarzyna
  • Zając Ewa Elżbieta
  • Załoga Joanna
  • Załoga Paulina
  • Żabicka Justyna
  • Żołnierczuk Justyna

Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2006

  • Adamowicz Paweł
  • Bajwoluk Adrianna
  • Bajwoluk Paweł Andrzej
  • Będkowski Janusz
  • Bętkowski Karol
  • Bielecki Patryk
  • Borowski Mateusz
  • Bratkowska Klaudia
  • Brzozowski Paweł
  • Buchaj Agnieszka
  • Buczak Aneta Elżbieta
  • Buczkowska Katarzyna
  • Burmatow Walery
  • Chęć Damian
  • Chydyga Agnieszka
  • Ciastoch Sylwester
  • Cichocka Adriana
  • Drygaś Katarzyna
  • Działa Rafał
  • Gaczyńska Izabela
  • Gazda Łukasz
  • Głowacki Daniel
  • Gruszecki Patryk
  • Grzyb Aneta Danuta
  • Gumieniak Łukasz
  • Hawryluk Anna
  • Hnidiuk Łukasz
  • Hrycuniak Monika
  • Jedliński Piotr
  • Jóźwiak Przemysław
  • Kaczorek Mariusz
  • Kaczoruk Monika Katarzyna
  • Kaczoruk Paweł
  • Kapusta Piotr Damian
  • Karbowniczek Damian
  • Karpiuk Magdalena
  • Kiersztyn Marcin
  • Knap Jakub
  • Kołodziej Barbara Maria
  • Kołodziejczyk Justyna Anna
  • Krygiel Justyna
  • Krygiel Marlena
  • Ksiądz Sylwia Marta
  • Kuczeruk Natalia
  • Lewenda Sebastian
  • Lorenc Marek
  • Łubkowski Artur
  • Madej Justyna
  • Makuch Łukasz Hubert
  • Małyska Ryszard
  • Maśluszczak Mikołaj Robert
  • Michel Maciej
  • Morlewski Radosław
  • Niedbała Elżbieta Monika
  • Niemczuk Sylwia
  • Niemczuk Wojciech
  • Ogórek Marcin
  • Ogórek Mateusz
  • Pachla Patryk Andrzej
  • Pelc Diana Aneta
  • Pieczykolan Anna
  • Piłat Marlena Anna
  • Podlewska Anna
  • Polska Jowita
  • Rafalska Natalia
  • Rypińska Magdalena
  • Rypiński Paweł
  • Sałata Robert
  • Serafin Edyta Katarzyna
  • Siudak Karolina
  • Sołoducha Anna
  • Sołoducha Mariola
  • Sołopa Mateusz
  • Stoń Maciej
  • Struś Katarzyna
  • Styczeń Marcin
  • Swaczyna Marcin
  • Szabat Karol Stanisław
  • Szozda Tomasz
  • Sztafij Agata Patrycja
  • Szurma Dariusz
  • Szykuła Judyta
  • Szymanik Sylwester
  • Śleboda Łukasz
  • Śleboda Monika
  • Tadeusz Anna Justyna
  • Tkacz Damian
  • Trochimowicz Kamil
  • Wasilewicz Barbara
  • Węgliński Kamil Łukasz
  • Winnik Przemysław Paweł
  • Wiśniewska Iwona Joanna
  • Worożbit Dawid
  • Worożbit Mateusz
  • Zając Patrycja
  • Załoga Barbara
  • Załoga Justyna Marzena
  • Załoga Renata
  • Zelga Michał
  • Żybura Magdalena
  • Żygawska Joanna Sylwia
  • Żyworonko Ilona

 

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2005

  • Adamowicz Jarosław
  • Bętkowska Aneta
  • Bodziacki Jan
  • Borowska Ewa
  • Bratkowska Edyta
  • Brzozowska Joanna
  • Buczek Iwona
  • Bura Agnieszka
  • Chyrchała Jolanta
  • Ciastoch Ewelina
  • Ciołko Mateusz
  • Cymborska Agata
  • Domina Edwin
  • Dorociuk Natalia
  • Dziwura Anna
  • Farfus Barbara
  • Ferenszkiewicz Anna
  • Gimlewicz Katarzyna
  • Gimlewicz Marlena
  • Ilczuk Katarzyna
  • Ilczuk Wojciech
  • Janiec Damian
  • Jarosz Marlena
  • Jędrzejuk Ewa
  • Jędrzejuk Kamil
  • Jóźwiak Dariusz
  • Jurczuk Ewa
  • Kabaczyńska Anna
  • Kaczor Mariusz
  • Kapusta Patrycja
  • Kiecka Anna
  • Knap Arkadiusz
  • Kocaj Paweł
  • Kołdyj Jarosław
  • Kołodziejczyk Kamil
  • Konieczna Angelika
  • Kopańska Wioleta
  • Kornas Olga
  • Kostrubiec Adrian
  • Kostrubiec Joanna
  • Kostrubiec Kamil
  • Kozłowska Joanna
  • Krupa Joanna
  • Krupa Małgorzata
  • Ksiądz Klaudia
  • Kuczeruk Kamila
  • Kuryło Jowita
  • Kwiatkowska Anna
  • Lachowska Diana
  • Lewenda Diana
  • Lewenda Paweł
  • Lubaś Eliza
  • Lubaś Ewelina
  • Macioszek Paulina
  • Majkutewicz Paweł
  • Marcyniuk Iwona
  • Marcyniuk Mateusz
  • Maślak Marta
  • Matwiejczuk Rafał
  • Michnowicz Katarzyna
  • Misztal Dawid
  • Misztal Paweł
  • Morhun Paweł
  • Mormon Magdalena
  • Nieckarz Natalia
  • Nowak Sebastian
  • Pac Paweł
  • Pędzik Olga
  • Piekarczuk Kinga
  • Pijajko Angelika
  • Plisikiewicz Kinga
  • Portuś Mateusz
  • Posłajko Paulina
  • Prokop Przemysław
  • Romańczuk Paweł
  • Rypińska Anna
  • Sacha Krystian
  • Sagan Stella
  • Serafin Jowita
  • Siudak Kamil
  • Skowyra Diana
  • Sobczak Anita
  • Swaczyna Marcin
  • Swaczyna Radosław
  • Sztafij Sebastian
  • Sztajdel Tomasz
  • Szykuła Daniel
  • Trochimowicz Rafał
  • Tuszyński Kamil
  • Tytoń Angelika
  • Winnik Iwona
  • Wiśniewska Magdalena
  • Wlaź Radosław
  • Włosowska Julita
  • Wodyk Paweł
  • Wojczuk Agnieszka
  • Worożbit Sylwia
  • Wójtowicz Wioleta
  • Wróbel Dominika
  • Wróbel Marlena
  • Wróbel Tomasz
  • Zając Damian
  • Zając Marta
  • Zelga Szymon
  • Zubala Mateusz
  • Żeromska Teresa
  • Żygawska Katarzyna
  • Żyła Agnieszka

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2004 

  • Adamowicz Ewelina
  • Bętkowska Anna
  • Bodziacka Katarzyna
  • Boryła Wojciech
  • Bratkowska Malwina
  • Bratkowski Rafał
  • Buchaj Marcin
  • Buchajczyk Krzysztof
  • Bury Łukasz
  • Chwedeczko Mariola
  • Cisło Przemysław
  • Czechyra Piotr
  • Długosz Ilona
  • Długosz Katarzyna
  • Dorociuk Wioletta
  • Drygaś Iwona
  • Duer Michał
  • Dwojakowski Maciej
  • Dygal Damian
  • Działa Magdalena
  • Dziwura Piotr
  • Farfus Paweł
  • Gęśla Aleksandra
  • Gimlewicz Natalia
  • Głowacka Magdalena
  • Gołębiowska Monika
  • Gontarz Magdalena
  • Górnik Marzena
  • Gruszecki Tobiasz
  • Hnidiuk Anna
  • Horembała Justyna
  • Horembała Łukasz
  • Hubka Grzegorz
  • Jedliński Paweł
  • Kamiński Michał
  • Karabowicz Grzegorz
  • Karpiuk Mariusz
  • Kiecak Mariusz
  • Kliszcz Ewelina
  • Kołodziej Katarzyna
  • Kornas Patryk
  • Kozielewicz Malwina
  • Krawczyk Katarzyna
  • Krupa Agnieszka
  • Krygiel Mateusz
  • Krzeszowiak Tomasz
  • Krzysiak Agnieszka
  • Krzyś Łukasz
  • Lewenda Damian
  • Litwińczuk Jarosław
  • Łagowska Katarzyna
  • Łopuszyński Dariusz
  • Łoś Kamil
  • Łukaszczyk Marcin
  • Mach Kamila
  • Madej Monika
  • Malinowski Mateusz
  • Małecka Magda
  • Marczuk Małgorzata
  • Marczuk Marcin
  • Michalewski Marcin
  • Michał Marta
  • Michnowicz Joanna
  • Niedbała Barbara
  • Niedbała Marlena
  • Nowak Ewelina
  • Pelc Kamil
  • Pelc Sylwester
  • Pędzik Maria
  • Pieczykolan Kamil
  • Piesiak Ewa
  • Pijajko Paulina
  • Piłat Elwira
  • Podlewska Justyna
  • Posłajko Przemysław
  • Psiuk Joanna
  • Róg Ewelina
  • Sagan Paula
  • Sałata Przemysław
  • Sekrecki Tomasz
  • Serafin Mariusz
  • Siudak Kamila
  • Sobczak Justyna
  • Socha Justyna
  • Stoń Dorota
  • Suchowierz Bartłomiej
  • Szatraj Adrian
  • Szymanik Jarosław
  • Tadeusz Katarzyna
  • Ulanowska Kinga
  • Wasilewicz Krzysztof
  • Winnik Łukasz
  • Wiśniewski Przemysław
  • Wnuk Łukasz
  • Wojda Dorota
  • Woroniecka Ewa
  • Załoga Radosław
  • Zel Rafał
  • Żybura Bożena

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2003

  • Bidiuk Paweł
  • Bielecki Kamil
  • Bodziacki Wojciech
  • Bożek Robert
  • Cencelewicz Paweł
  • Chęć Kamil
  • Chilewicz Aneta
  • Chilewicz Małgorzata
  • Chyrchała Danuta
  • Cieśla Eliza
  • Cisło Bartłomiej
  • Drygaś Ewa
  • Dudek Anna
  • Ferenc Agata
  • Flis Arkadiusz
  • Furmańczuk Maria
  • Gdula Przemysław
  • Głowacki Michał
  • Hawryluk Joanna
  • Hnidiuk Mariusz
  • Hrycaj Łukasz
  • Hryckowian Olimpia
  • Janeczko Katarzyna
  • Jarosz Agnieszka
  • Jóźwiak Jarosław
  • Kaczoruk Ilona
  • Kapusta Monika
  • Kapusta Piotr
  • Kiecak Przemysław
  • Kierepka Justyna
  • Kiersztyn Justyna
  • Kliszcz Iwona
  • Kocaj Michał
  • Kołaszewski Damian
  • Kołdyj Sebastian
  • Konieczny Krystian
  • Kopański Damian
  • Kornas Łukasz
  • Krasowski Jarosław
  • Kula Katarzyna
  • Kwiatkowski Paweł
  • Litwińczuk Natalia
  • Luchowski Mateusz
  • Mach Anna
  • Madej Sławomir
  • Makolądra Kamila
  • Małyska Iwona
  • Marcyniuk Dariusz
  • Margol Mateusz
  • Mazur Agnieszka
  • Michalewski Piotr
  • Michel Ewelina
  • Michel Magdalena
  • Michel Michał
  • Mientkiewicz Anna
  • Misztal Magdalena
  • Mołdoch Aleksandra
  • Muzyczuk Marta
  • Niedbała Aleksandra
  • Ogórek Małgorzata
  • Ogórek Marcin
  • Ożóg Kamil
  • Pawłowski Kamil
  • Peluch Kamila
  • Piekarczuk Joanna
  • Podlewski Maciej
  • Prokop Anita
  • Prokop Renata
  • Psiuk Małgorzata
  • Repeć Erwin
  • Socha Marlena
  • Sołoducha Sławomir
  • Suchodolski Marcin
  • Szabat Dominika
  • Sztajdel Zbigniew
  • Trochimowicz Michał
  • Wasąg Adrian
  • Wasąg Przemysław
  • Winnik Sylwia
  • Witkowski Tomasz
  • Włosowska Ilona
  • Wojda Dariusz
  • Woźnica Bartłomiej
  • Wójcik Barbara
  • Wójcik Magdalena
  • Wróbel Damian
  • Wróbel Rafał
  • Żeromska Agnieszka
  • Żołnierczuk Anna
  • Żyła Mariusz
  • Żyworonko Paweł

 Absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie - rocznik 2002

  • Adamczyk Ireneusz
  • Adamowicz Joanna
  • Adamowicz Magdalena
  • Banak Krystian
  • Bartnik Barbara
  • Bętkowska Elżbieta
  • Bidiuk Grzegorz
  • Borowski Jarosław
  • Bratkowski Łukasz
  • Cencelewicz Sławomir
  • Chmiel Magdalena
  • Chodacki Dariusz
  • Chomiak Aneta
  • Chudyga Joanna
  • Chwedeczko Joanna
  • Cymborska Aneta
  • Dziubińska Anna
  • Dziwura Katarzyna
  • Farenszkiewicz Damian
  • Gazda Tomasz
  • Gdula Agnieszka
  • Gołebiowska Izabela
  • Górnik Anna
  • Gromada Mariusz
  • Guć Katarzyna
  • Handziuk Barbara
  • Jagusiak Agnieszka
  • Janiec Justyna
  • Jaroni Maciej
  • Jaroni Magdalena
  • Jednac Krzysztof
  • Kaczor Adam
  • Kostrubiec Tomasz
  • Kowalik Dominika
  • Kozłowska Agnieszka
  • Krajewski Jacek
  • Kropornicki Piotr
  • Krupa Katarzyna
  • Krupa Paweł
  • Kurys Sylwester
  • Leśniak Paweł
  • Lipczewski Piotr
  • Łukaszczyk Anna
  • Macioszek Ewelina
  • Majkutewicz Dominika
  • Małecki Bartłomiej
  • Marcyniuk Joanna
  • Marczuk Katarzyna
  • Margol Łukasz
  • Markiewicz Justyna
  • Maśluszczak Monika
  • Michnowicz Magdalena
  • Mikuła Elżbieta
  • Momot Karolina
  • Ogórek Agata
  • Ogórek Daniel
  • Okrzesiak Jakub
  • Pelc Bartłomiej
  • Pieczykolan Łukasz
  • Pijajko Łukasz
  • Presz Ewelina
  • Prokop Sylwia
  • Przekaza Michalina
  • Repeć Łukasz
  • Rudzińska Justyna
  • Sawracki Przemysław
  • Skórka Damian
  • Socha Justyna
  • Sołoducha Agnieszka
  • Stepowski Marcin
  • Swaczyna Ewelina
  • Swatko Grzegorz
  • Szarowolska Katarzyna
  • Sztafij Mariola
  • Śliz Sławomir
  • Tadeusz Wioleta
  • Trochimowicz Sylwester
  • Tymecki Marek
  • Wasilewicz Tomasz
  • Winnik Marlena
  • Wiśniewska Sylwia
  • Włosowska Katarzyna
  • Zając Beata
  • Załoga Krzysztof
  • Żeromska Aneta
  • Żeromski Tomasz