Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym jest organizowany dla szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Celem turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez:

  • popularyzowanie przpisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach;
  • kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu;
  • popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pomocy przedmedycznej;
  • popularyzowanie turnieju jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

 Nazsza szkoła od samego początku bierze udział w tym turnieju.

Sukcesy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie

2015

II miejsce w powiecie zamojskim

Michał Kamiński - indywidualny mistrz powiatu zamojskiego.

Drużyna w składzie:

- Michał Kamiński

- Ernest Markiewicz

- Łukasz Praczuk

BRD15

BRD 15


2014


 

X miejsce w powiecie zamojskim

Drużyna w składzie:

  • Grzegorz Prokop;
  • Szymon Wodyk;
  • Łukasz Praczuk.

 


2013


III miejsce w powiecie zamojskim

Damian Kukiełka - indwidualny mistrz powiatu zamojskiego;

Przemysław Domalewski - III indywidualne miejsce w powiecie zamojskim.

Drużyna w składzie:

  • Damian Kukiełka;
  • Przemysław Domalewski;
  • Michał Jachorek.

drużyna


2012


III miejsce w powiecie zamojskim

Paweł Michaluk - indywidualny mistrz powiatu zamojskiego;

Drużyna w składzie:

  • Paweł Michaluk;
  • Damian Kukiełka;
  • Przemysław Domalewski.

12

Dyplom


2011


II miejsce w powiecie zamojskim

Drużyna w składzie:

  • Paweł Domalewski;
  • Paweł Michaluk;
  • Damian Kukiełka.

ekipa

Dyplom


 2010


II miejsce w powiecie zamojskim

Paweł Domalewski - indywidualny mistrz powiatu zamojskiego

Drużyna w składzie:

  • Paweł Domalewski;
  • Łukasz Dziwura;
  • Jakub Król. 

2009


 

 

 


2008 


 II miejsce w powiecie zamojskim

Drużyna w składzie:

  • Hubert Borowski;
  • Mateusz Wasilewicz;
  • Łukasz Dziwura.

2008 


2007 


 III miejsce w powiecie zamojskim

Drużyna w składzie:

  • Łukasz Hulanicki;
  • Hubert Borowski;
  • Mateusz Wasilewicz.

drużyna

Dyplom 


2006 


III miejsce w powiecie zamojskim

Drużyna w składzie:

  • Kamil Trochimowicz;
  • Mateusz Borowski;
  • Rafał Działa.