Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie od kilku lat regularnie biorą udział
w konkursach fotograficznych i grafiki komputerowej.

Przygotowują się do nich m.in. na zajęciach koła fotograficznego, zajęciach artystycznych z grafiki komputrerowej oraz lekcjach informatyki.

Zachęcamy do wzięcia udziału zarówno w ww. zajęciach jak i przede wszystkich w konkursach!

2013

Uczennica klasy II B Sylwia Stepowska zdobyła III miejsce za pracę pod tytułem Wiosna, za co otrzymała bardzo fajną torbę fotograficzną.

2013 SS

2013 SS W

Wiosna

Emilia Ostapińska (uczennica klasy II B) uczestniczka Szkolnego Koła Fotograficznego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie za pracę pt. Jesień zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Ziemia Zamojska w obiektywie" II edycja w kategorii do 15 roku życia!

2013 Emi

2013 Emi J

Jesień

Uczniowie klas pierwszych: Krzysztof Oleniak oraz Piotr Szmit zajęli II i III miejsce w powiatowym konkursie grafiki komputerowej Fotograf 2013 w kategorii Fotookładka gazety szkolnej.

2013 KiP

2013 KO

Fotookładka gazety szkolnej przygotowana przez Krzysztofa Oleniaka - (II miejsce)

2013 PS

Fotookładka gazety szkolnej autorstwa Piotra Szmita - (III miejsce)

2012

Jakub Wężyk z klasy III B zajął III miejsce w kategorii fotookadka gazety szkolnej w XI edycji powiatowego konkursu grafiki komputerowej Fotograf 2012 organizowanego przez ZSP nr 2 w Zamościu.

2012 Wezyk

Fotookładka gazety szkolnej przygotowana przez Jakuba Wężyka

2011

Paweł Michaluk z klasy II B - III nagroda w konkursie fotograficznym „Zamość i Roztocze w obiektywie”.
Za swoją fotografię przedstawiającą Roztocze wschodnie Paweł otrzymał odtwarzacz mp3!

2011 P.Michaluk

2011 Michaluk

Roztocze wschodnie Pawła Michaluka

Patryk Michel, uczeń klasy II C odniósł wspaniały sukces w jubileuszowym X Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej FOTOGRAF 2011
W kategorii fotookładka gazety szkolnej otrzymał wyróżnienie!

2011 Michel

Wyróżniona przez Jury fotookładka gazety szkolnej autorstwa Patryka Michla.

2010

Klaudia Pachla uczennica klasy III D zdobyła wyróżnienie w kategorii „Roztoczańskie Impresje“
w konkursie fotograficznym Zamość i Roztocze w obiektywie.

2010 CKU

2010 PACHLA

Impresja na temat Roztocza Klaudii Pachli - wyróżnienie.

2009

W kategorii "Roztocze, kraina od Kraśnika po Lwów" konkursu fotograficznego Zamość i Roztocze w obiektywie wyróżnienie otrzymał Sebastian Oleszczuk, uczeń klasy IIIA.

2009 Oleszczuk

2005

III miejsce w konkursie grafiki komputerowaj otrzymał przygotowywany przez pana Sylwestra Dominę
Jan Bodziacki.